Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Karin Lesiak

Temat: Śmiechojoga - czy pośmiejesz się ze mną?

Podczas warsztatu na Festiwalu:

Śmiechojoga to połączenie ćwiczeń wywołujących śmiech z ćwiczeniami oddechowymi.
Wspólny śmiech integruje ludzi, poprawia ich nastrój, podnosi poziom energii, rozluźnia, wpływa na obniżenie hormonów stresu jednocześnie podnosząc poziom hormonów szczęścia. Sprawia, że jest radośnie.
Śmiechojoga jest prawie dla każdego niezależnie od wieku i w prawie każdym stanie możliwości fizycznych i psychicznych, bo przecież śmiech to naturalna umiejętność, z którą się każdy rodzi.

Metoda została opracowana przez dr Madana Katarii w 1995 roku i rozpowszechniona jest już w ponad 110 krajach.Wiliam James – psycholog i filozof (1842-1910) wielokrotnie potwierdzał, że człowiek może zmienić swoje życie poprzez zmianę stanu swojego umysłu:

„Nie śmiejemy się dlatego, że jesteśmy szczęśliwi. Jesteśmy szczęśliwi dlatego, że się śmiejemy.”

Uczestnicząc w sesji możesz przekonać się jak bardzo pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.
Pamiętaj, aby zadbać o wodę do picia dla siebie i matę do relaksu. Zatem:
Czy pośmiejesz się ze mną?

O prelegentce:

Karin Lesiak – Ukończyła Laughter Yoga University dr Madana Katarii i od 2013 prowadzi warsztaty dla firm i minisesje na konferencjach. Występowała  na konferencjach  Happiness at Work – summit, TEDx, Live Life Now. Współorganizuje spotkania networkingowe. Wspiera działania społeczne, współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami. Jest współautorką kursu online “Wiem, czego chcę” (nagrania ćwiczeń śmiechojogi) i jego wersji drukowanej „Dziennika Rozwoju” wspierającego ludzi w odkryciu umiejętności i zastosowaniu ich w życiu osobistym, zawodowym. Jest szczęśliwą kobietą.

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet