Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Marta Duszyńska

Temat: Trudności w relacji partnerskiej - Ustawienia Systemowe wg Berta Hellingera

Podczas wykładu na Festiwalu:

Zapraszamy na warsztat ustawień systemowych, na którym zapoznasz się z podstawowymi założeniami metody Berta Hellingera w TEORII I PRAKTYCE. Metoda ustawień systemowych to praca z nieświadomością, energią i międzypokoleniowymi wzorcami, to potężne narzędzie wglądu i zmiany dla tych, którzy chcą spojrzeć na swoje trudności na głębszym poziomie, uwzględniającym historię rodziny i siłę relacji między jej członkami. Często już jedno ustawienie wystarczy, żeby poczuć znaczące zmiany w swoim życiu.

Największym fenomenem ustawień systemowych jest działanie tzw. WIEDZĄCEGO POLA, dzięki któremu zupełnie obcy sobie ludzie wybrani do reprezentowania nas czy członków naszej rodziny zaczynają się czuć tak jak osoby, które reprezentują. I właśnie dostęp do tego, co normalnie nam umyka, co często ukryte, czego świadomie nie postrzegamy, daje nam możliwość dotarcia do sedna problemu.
Kiedy klient zgłasza problem, ustawiający „czytając” język ustawień, czyli przede wszystkim ruchy, doznania cielesne oraz emocje reprezentantów, idzie jak po nitce do kłębka do źródła problemu. Kiedy ukazuje się rozwiązanie, wszyscy czują się odciążeni. To, co dotychczas stanowiło obciążenie lub blokadę, zaczyna nas zasilać. Problem przestaje być potrzebny i może ustąpić. Misja problemu została wypełniona.

Tym razem na warsztat weźmiemy różne problemy w relacjach partnerskich.
Związek partnerski udaje się wtedy, kiedy w partnerze widzimy PARTNERA, a nie swoją Mamę lub Tatę. Albo swojego poprzedniego partnera. Albo zmarłego brata, siostrę, bliźniaka, dziadka, którego zdradziła żona albo jeszcze kogoś innego. To zdarza się o wiele częściej, niż mogłoby się wydawać.

Nie uda się też, kiedy chcemy na partnerce zemścić się za BÓL, odrzucenie, który powstał w więzi z Mamą, ani kiedy chcemy odgrywać w partnerem sytuacje, aby wciąż na nowo przeżywać BÓL, odrzucenie, którego nie udało się w pełni przeżyć przy Tacie.
Kogo więc widzisz w swoim partnerze lub partnerce?
Kto stoi na miejscu Twojego partnera?
Czyje uczucia niesiesz, czyj schemat tworzenia relacji powtarzasz?
Dlaczego wciąż od nowa doświadczasz samotności?
Dlaczego chcesz partnerowi wydrapać oczy, mimo że na rozum sama nie widzisz powodu?
Jeśli chcesz się temu przyjrzeć, jeśli chcesz zagłębić się w energetyczne uwikłania i nakładki w relacji partnerskiej, zapraszam
Popatrzymy wspólnie na syndrom „kochania za bardzo”, na to, jak działa w systemie NA NAS odrzucona 30 lat temu miłość rodzica z przeszłości lub kochanka/ kochanek naszych rodziców.

Każdy Uczestnik będzie też miał okazję popatrzeć na głębokim, nieświadomym poziomie na swojego partnera lub na jakiś swój problem w obszarze miłości i na to, z czym jego trudność jest powiązana.

O prelegentce:

Marta Duszyńska – Jest certyfikowaną Terapeutką Ustawień Systemowych wg metody Berta Hellingera. Ustawień rodzinnych uczyła się od samego Berta Hellingera, ale też Gerharda Walpera, Wolfganga Deussera, Heiko Hinrichsa i Andrei Drohli.
Ukończyła również Studium Psychologii Procesu i jest studentką Szkoły Psychoterapii w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces, którego twórcą jest Arnold Mindell.
Metodą ustawień systemowych pracuje indywidualnie oraz grupowo – prowadzi warsztaty ustawień systemowych w Warszawie oraz Łodzi.
Jest autorką wielu tekstów o tematyce życiowo-terapeutycznej, które udostępnia na swoim fanpage’u na Facebook’u.
Ukończyłam Stosunki Międzynarodowe oraz Mechanikę i Budowę Maszyn. Dotychczas mieszkała i pracowała na różnych stanowiskach w Polsce i za granicą (UK, Hiszpania, USA-CA) i jest przekonana, że każdy dzień i każde doświadczenie przygotowywało ją do tej pracy, którą teraz wykonuje.
Dziś może powiedzieć, że nasz Świat jest niezwykły, jest „tajemnicą nad tajemnicami”, że ma wiele poziomów, że „są rzeczy na niebie i na ziemi, o których nie śniło się naszym filozofom”, że najważniejsza jest Miłość do samego siebie, głęboka Zgoda na rzeczy takimi, jakimi są i odnalezienie Ścieżki Serca. Wie też, że to wszystko jest możliwe, ale wymaga podjęcia prawdziwej decyzji i wzięcia odpowiedzialności za swój rozwój i swoje życie.

Jeśli chcesz wejść w żywy kontakt z pełnią własnej natury, zapraszamy.

www.duszynska.net

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet