Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Magdalena Bajtlik

Temat: Dieta Paleo w XXI w.

Podczas wykładu na Festiwalu:

Paleo to poszukiwanie optymalnego poziomu zdrowia i energii. Przypuszcza się, że za większą część chorób cywilizacyjnych odpowiada właśnie cywilizacja – nasz styl życia, pracy i wypoczynku, oraz skład otaczających nasz przedmiotów i substancji, szczególnie tych, które nazywamy pożywieniem.

 

Paleo to próba odnalezienia stylu życia, który pozwoli nam cieszyć się pełnym zdrowiem, smukłą sylwetką, jasnym umysłem i wielkimi ilościami energii – niczym małe dzieci lub zwierzęta na swobodzie.

Opowiem jak przebiegało i przebiega u mnie poszukiwanie “dzikiego odżywiania”, jakie ma to skutki dla mnie oraz Moich Mistrzów i Bohaterów, oraz jak Ty możesz, nawet żyjąc w wielkomiejskiej dżungli, odnaleźć w sobie rys Człowieka Pierwotnego, z jego głęboką mądrością, intuicją, zdrowiem i wytrzymałością.

O prelegentce:

Nadwaga karmi się… niewiedzą. Zobacz, zwierzęta na swobodzie są szczupłe, choć nie liczą kalorii, nie boją się węglowodanów i nie suplementują kwasów tłuszczowych Omega-3. Rzadko też mają zbilansowaną dietę i jedzą 5 posiłków dziennie o stałych porach. Co mają w zamian? Naturalny pokarm, albo głód, kiedy go nie ma. Intuicję, wolność, zdrowie. Zauważenie tego zajęło mi 30 lat.

Odkąd wreszcie w 2012 r. odkryłam, że dopiero jedząc „jak zwierzę” czuję się „jak człowiek”, dzielę się tym z każdym, kto – jak ja przed laty – wierzy, że to geny go skazują na otyłość, że nadwaga to jest „jego wina”, lub że choroby cywilizacyjne są nie do uniknięcia w XXI w. Model, który stworzyłam, to ALFA-ODŻYWIANIE – czyli wegetariańskie, przeciwzapalne PALEO. To pradawna mądrość gatunku plus najnowsze zdobycze nauki i technologii.
Jeśli jesteś chory na otyłość, pozwoli Ci schudnąć bez głodu, ćwiczeń i suplementacji.
A potem – pozwoli być szczupłym i zdrowym, jedząc z radością, ze smakiem, do syta.

http://zdrowie.je/

https://www.linkedin.com/in/magdalena-bajtlik-4a1250134/

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet