Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Małgorzata Lorenz

Temat: Kobieta i mężczyzna w biologicznym rewirze - zdrowie i świadome relacje dzięki Germańskiej Medycynie

Podczas wykładu na Festiwalu:

Na wykładzie poznasz znaczenie pojęcia „rewir” oraz podstawowe prawa nim rządzące, tzw. biologiczne kody zachowania. Każde zwierzę w Naturze znakuje swój rewir i tym samym wyznacza jego granice. Ludzie też to robią, jednak w inny sposób – nie spełniają naszych oczekiwań, nie słuchają nas, forsują swoje rozwiązania czy sposoby działania – to naruszenia rewirowe.

Kiedy kobieta i mężczyzna pokochają się, tworzą wspólny rewir

Dowiesz się, jak naruszenia praw rewirowych wpływają na Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne, jakie mogą powodować konkretne choroby oraz zmiany tzw. osobowości. Przykładem zmian psychicznych, które są konsekwencją przeżywania biologicznych konfliktów rewirowych, są depresja czy lęki. Podczas wykładu zrozumiesz różnicę między konfliktem biologicznym a psychologicznym. Dowiesz się, że wg Germańskiej Medycyny mamy cztery biologiczne płcie, dwie kobiece i dwie męskie oraz co to konkretnie znaczy, że kobieta jest kobieca, a mężczyzna męski. Zapoznasz się z rolami i zadaniami kobiety i mężczyzny w rewirze. Dowiesz się, jak zbudować prawdziwy, satysfakcjonujący rewir, czyli związek oparty na współpracy, jedności, jak w relacji z kochaną osobą być naprawdę „po tej samej stronie”, bez walki. Każdy z nas intuicyjnie to czuje i pragnie takiej relacji.

 

O prelegentce:

Terapeutka 5 Praw Natury wg Germańskiej Medycyny. Prowadzi terapię biologiczną, której podstawą jest etologia, czyli nauka o zachowaniach zwierząt w rewirze. Jej terapia polega na precyzyjnym odnalezieniu przyczyny każdej choroby w reakcjach konfliktowych, opracowaniu możliwej konfliktolizy, czyli zakończenia aktywności biologicznego konfliktu (zmiany życiowe, eliminacja czynników utrzymujących aktywność biologicznego konfliktu). Dzięki temu możliwe jest przywrócenie biologicznej równowagi i właściwych relacji w rewirze, a to jest podstawą procesu zdrowienia. Prowadzi seminaria Germańskiej Medycyny, koło sympatyków Germańskiej i szkolenia tematyczne Moja Konfliktoliza. Wiedzę Germańską promuje pracując razem z mężem, Krzysztofem Lorenzem. Ich motto: „Natura zawsze chce, żebyś żył”. Oboje są autorami i aktorami serialu terapeutycznego „Choroba na własne życzenie”.

www.kwantomed.pl

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet