Zuzanna Rybarczyk

Temat: Budowanie świadomej relacji z psem

Podczas warsztatu na Festiwalu:

Podczas warsztatu będziemy uczyć się, w jaki sposób rozpocząć budowanie świadomej relacji ze swoim psem, omawiając poniższe zagadnienia:

– omówienie potrzeb psa,
– obserwacja postawy, napięć i sygnałów komunikacyjnych,
– praktykowanie mindfulness w codziennym życiu z psem,
– dodawanie psu otuchy i wsparcia za pomocą magicznego dotyku Tellington TTouch,
– wykonanie ćwiczenia „Pies jako moje lustro” pomagające spojrzeć na zachowanie swojego psa z zupełnie innej perspektywy, wyciągając z tego wskazówki odnośnie tego, na czym powinniśmy się skupić w pracy nad samym sobą,
– omówienie wpływu naszych nieprzepracowanych emocji na zachowanie psa,
– praktykowanie medytacji z psem.

O prelegentce:

Mam na imię Zuza i jestem Specjalistką ds. Psiego Szczęścia.
W swojej pracy z psami bardzo mocno koncentruję się na budowaniu świadomej relacji z czworonogiem, a także na emocjach jego opiekuna. Uczenie psa komend i posłuszeństwa nigdy mnie nie interesowało, zawsze intuicyjnie czułam, że z tej magicznej psio-ludzkiej relacji można wyciągnąć o wiele więcej i tą ścieżką postanowiłam podążyć. Eksperymentuję z niezwykłymi metodami, kreując po mału niestandardowy ruch skierowany na wspieranie opiekunów w pomocy swoim czworonogom, jednocześnie samemu przechodząc swoją własną duchową transformację. Jeżdżę po całym świecie inspirując się, poznając i ucząc empatycznych podejść do zwierząt.

Łączę zagadnienia z zakresu metod i dziedzin, takich jak Tellington TTouch, Canine Flow, Trust Technique, mindfulness, fizyka kwantowa, świadomy oddech i medytacja.
Propaguję powiedzenie, że zawsze należy zacząć od siebie. Dopiero, gdy podejmiemy wyzwanie zajrzenia we własne wnętrze i zaprzyjaźnienia się z samym sobą, zmieni się i nasz pies, a co za tym idzie – cała nasza relacja ulegnie pogłębieniu i rozkwitowi.

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet