Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Paweł Byczuk

Temat: Kreowanie rzeczywistości - prawda czy fikcja?

Podczas wykładu na Festiwalu Wibracje:

Paweł Byczuk opowie o kreatywnej sile naszej skupionej świadomości,  jej oddziaływaniu na fizyczną rzeczywistość i o eksperymentach naukowych badających ten fenomen. Wyjaśni w jaki sposób działa skupiona świadomość oraz jakie czynniki wpływają na skuteczność manifestacji naszych pragnień. Dowiesz się, że świat nie spiskuje przeciwko komukolwiek. Raczej działa ramię w ramię z nami, aby stworzyć warunki odzwierciedlające nasz sposób myślenia i odczuwania.

To niesie za sobą określone konsekwencje, które mają znaczenie dla twojego powodzenia i kierunku rozwoju całej ludzkości. Dowiesz się dlaczego jedni są bogaci, a innym się nie wiedzie i czy dobra materialne idą w parze z rozwojem. Przy okazji zdemaskuje smoki strzegące skarbu obfitości i podpowie jak się z nimi rozprawić, aby osiągnąć dobrostan.

O prelegencie:

Paweł Byczuk jest trenerem Hemi-Sync® oraz Podróży Niefizycznych według metody Bruce’a Moena. Współpracuje z The Monroe Institute w USA i jest współzałożycielem sekcji lokalnej w Polsce. Od blisko 25 lat prowadzi warsztaty z wykorzystaniem zaawansowanej techniki dźwiękowej, których celem jest poszerzenie i transformacja świadomości oraz wykorzystanie pełnego potencjału umysłu. Jest autorem artykułów poświęconych badaniu ludzkiej świadomości i życia po życiu.

https://hemi-sync.com.pl

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet