• Marta Zinserling (W Gruncie Ruchu)

  Temat: Movement - Lokomocje

  O warsztacie na Festiwalu:

  Lokomocje to język ruchu opisany i promowany przez Ido Portala – twórcę koncepcji Movement’u. Ta forma ruchu łączy w sobie elementy capoeiry, tańca współczesnego, sztuk walki i rozmaitych wzorców przemieszczania się (dziecięcych i zwierzęcych). Na warsztacie poznasz wszystkie niezbędne “narzędzia” do stworzenia ruchowego flow blisko ziemi.

  Opanujesz system przemieszczania się w płynny i świadomy sposób przy ziemi, zyskasz kontrolę nad własnym ciałem, dowiesz się jak bawić się ruchem – kiedy jedyne co masz to kawałek podłogi.

  Jako W Gruncie Ruchu zajmujemy się profesjonalną edukacją w zakresie zdrowia i praktyką ruchu w nurcie #movementculture. Prowadzimy pierwszą w Polsce szkołę ruchu w tym nurcie – Akademię W Gruncie Ruchu w Warszawie.

  Movement to praktyka ruchu, nie ograniczająca się do specjalizacji w jednej dyscyplinie. Zbieramy doświadczenie i wiedzę z różnych dziedzin ruchu. Korzystamy z elementów gimnastyki, capoeiry, tańca, sztuk walki i praktyk wewnętrznych.

  O prelegentce:

  Pasjonatka i nauczycielka ruchu, która wraz z W Gruncie Ruchu od 4 lat promuje Movement w Polsce. Na co dzień zajmuje się wszechstronną praktyką ruchu – od treningu gimnastycznego i lokomocji, przez BJJ, aż po taniec. To artystyczna dusza, która dobrze odnajduje się w świecie poukładanego i metodycznego procesu treningowego.

  Prowadząc zajęcia łączy rzetelną wiedzę o ludzkim ciele i treningu, z kreatywnym podejściem do ruchu w grach i zadaniach z partnerem. Uczyła się u takich osób jak: Ido Portal, Benita Kopacka i Kamil Zych (Trening Naturalny), Tom Weksler, Bruno Caverna, Rafe Kelley, Jozef Frucek, Joseph Bartz, Thomislav English, czy Simon Thakur.

  instagram.com/wgruncieruchu/

  akademiawgr.pl

  Festiwal Wibracje

   

  Dołącz do nas! Kup bilet