Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Maria Białecka

Temat: Dzień dobry Ciało - zajęcia Hatha Jogi

Podczas warsztatu na Festiwalu:

Hatha joga to system ćwiczeń obejmujący pracę z ciałem, umysłem oraz oddechem, który łączy te elementy. Poprzez ćwiczenia fizyczne – asany budujemy siłę, elastyczność, wydolność. Pomaga osiągnąć równowagę oraz harmonię ciała fizycznego jak i bardziej subtelnych ciał energetycznych, mentalnych i duchowych. Poprzez utrzymanie uważności na ciele i jego ruchu, pozwalamy, by umysł odpoczął, uspokoił się. Praktyka kończy się głębokim relaksem, który jest czasem dla integracji zmian, które zaszły podczas zajęć oraz dla regeneracji.

O prowadzącej:

Adeptka różnorodnych technik pracy z ciałem z ponad 10-cio letnim doświadczeniem. Nauczycielka jogi i pilatesu. Zakochana w ciele. Pełna szacunku dla mądrością ciała i jego wrodzonej zdolnością do samoregulacji i samouzdrawiania.
Z ciekawością podążająca drogą rozwoju świadomości ciała oraz przywracania harmonii i jedności ciała, umysłu i ducha.
Realizuje swój potencjał poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem i zachwytem nad cudem jakim jest ciało.
W swojej pracy i praktyce przeplata jogę, pilates, terapię Bowena, Somatic Experiencing, taniec spontaniczny, dźwiękoterapię i wiele innych technik.

Poza Festiwalem Wibracje możesz spotkać Marie w jej warszawskim studio jogi i pilatesu Moc Oddechu  lub podczas prowadzonych w kraju i zagranicą warsztatów.

Wirtualne spotkanie także przez profil:
https://www.facebook.com/MaryBialecka/

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet