Sprzedaż biletów kończy się za

Marta Piechowicz

Temat: Attentive parents change the world-you want to be heard, learn to listen

O warsztacie:

Umiejętność słuchania, to dla mnie jeden z największych zasobów na ścieżce rozwoju osobistego. Często mówimy o sobie, o tym co myślimy, czujemy, czego chcemy – ale to wszystko jest w obszarze życia, które dobrze ZNAMY… a gdy zaczynamy słuchać, otwieramy nasze serca i wchodzimy w NIEZNANE – to tu czeka nas prawdziwy rozwój, tu budujemy RELACJE zamiast RACJI, tu możemy uczyć się od naszej INTUICJI i podszeptów NATURY. Bo nie chodzi tylko o słuchanie innych, ale przede wszystkim o słuchanie SIEBIE.

W swojej pracy z dziećmi i dorosłymi skupiam się na odkrywaniu wewnętrznego świata uczuć, na pracy z ciałem, na budowaniu połączeń neuronowych; jak coś czuję, to mam związane z tym odczucia w ciele i identyfikuję potrzeby jakie są niezaspokojone (lub zaspokojone). Następnie wybieram strategię na realizację moich potrzeb, które naprawdę mi służą i rozwijają. Pokazuję innym jak stawiać swoje granice i jak być dla siebie dobrym i wyrozumiałym (mamy już dość nieszczęśliwych perfekcjonistów na tym świecie 😉), pokazuję sposoby jak wyrażać swoje emocje, żeby nie były destrukcyjne dla nas samych i dla otoczenia. Dzielę się różnymi sposobami samoregulacji, których nauczyłam się przez ostatnie lata na swojej psychologiczno – duchowej drodze rozwoju.

O prowadzącej:

Moją pasją jest niesienie pomocy, by inni odnaleźli RADOŚĆ i CIEKAWOŚĆ z odkrywania Siebie oraz poczuli PRZYJEMNOŚĆ z BYCIA Sobą.

Uczę ŚPIEWU INTUICYJNEGO, tworzenia MUZYKI z SERCA. Gram koncerty relaksacyjne z instrumentami z całego świata.

Pracuję z różnymi fundacjami propagując równość i poczucie wspólnoty, z nauczycielami w edukacji, z dziećmi i rodzinami- organizując konferencje o świadomym rodzicielstwie, przez ostanie lata założyłam i prowadziłam 4 przedszkola w Warszawie oraz warsztaty w całej Polsce propagując holistyczne i uważne podejście do edukacji.

W mojej praktyce wykorzystuję warsztat zdobyty w różnych tradycjach duchowych i psychologicznych, m.in. w Szkole Zen Coachingu, Treningu NVC w Szkole Empatii Zofii Schacht-Petersen, Diamond Approach, Joga Iyengara, Effortless Mindfulness, Medytacja Zen, Reiki, Świadome Śnienie w Core Szamanizmie, Kręgi z  Arapatą, Szamanizm z Valerym Topojewem, Tradycje ludów Majów z Gwatemali oraz Huni Kuin z Brazyli, Tantra dla Kobiet.

Poznaj innych prelegentów:

Łukasz Burnos

Wojciech Eichelberger

Bartosz Zadurski

Katarzyna Enerlich

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

Laboratorium Pieśni

Evan Hatfield

POLARNY

Dołącz do nas! Kup bilet