Sprzedaż biletów kończy się za

POLARNY

Temat: The Sound Traveler i Tribal Tropical

O prowadzącym:

Polarny to producent muzyczny, DJ, podróżnik i promotor. Od kilku lat prowadzi nomadzki styl życia, pomieszkując głównie w Ameryce Łacińskiej. Odwiedził ponad 55 krajów na 6 kontynentach, dwukrotnie okrążył świat. Stworzył wytwórnię muzyczną Sound Traveler Records.

Z utworem „Trip To Cuba” wygrał konkurs brytyjskiej wytwórni Ninja Tune Records oraz nowojorskiej szkoły Dubspot, w której dwukrotnie studiował produkcję muzyki elektronicznej. W 2020 roku wydał swój pełny album współtworzony z instrumentalistami i wokalistami kubańskimi.

Od 2001 roku prowadził kolektyw didżejski i fundację Pompon Music. Jest laureatem ogólnopolskiego konkursu na najlepszego didżeja agencji Groove Control. Wieloletni rezydent festiwali T-Mobile Electronic Beats.

Jako doświadczony DJ tworzy hipnotyzujące podróże muzyczne, w których elektronika przeplata się z brzmieniami świata. Inspiracje czerpie z amazońskiego szamanizmu, z rytmów karaibskich i afrykańskich, czy ze słowiańskiego folkloru. Jest specjalistą od Ecstatic Dance i medytacji tanecznych.

Odpowiada za stworzenie projektu Polska Session, który ma na celu prezentacje polskiej muzyki współczesnej. We współpracy z Instytutem Adama Mickiewicza stworzył kompilację polskiej muzyki elektronicznej „Don’t Panic Electronic! We’re from Poland!”. W partnerstwie z polskimi placówkami dyplomatycznymi i kulturalnymi prezentował polską muzykę w kilkunastu krajach w Europie, Azji i obu Amerykach.

Występował z takimi gwiazdami jak Dixon, James Blake, Coldcut, Groove Armada, Jose Gonzales, Jazzanova, Digitalism czy The Orb. Grał na scenie Robot Heart podczas festiwalu Burning Man, w klubach Nowego Jorku, na plażach Azji, Australii, Afryki i Ameryki Łacińskiej. Odpowiada za oprawę muzyczną festiwalu Tribal Gathering w Panamie. Tworzy muzyczne wydarzenia dla międzynarodowych organizacji jak Hatch czy Hive.

Poznaj innych artystów Sceny Muzycznej: 

El Búho

Laboratorium Pieśni

Evan Hatfield

Yemanjo

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Rodzinne Wibracje – dlaczego warto przyjechać do nas całą rodziną

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet