Sprzedaż biletów kończy się za

Bartosz Zadurski

Temat: Zrozumienie języka ciała

O warsztacie:

 Kiedy Ciało Mówi NIE – Zrozumienie języka ciała

 

Zapraszam Cię na niezwykłą podróż do głębi komunikacji z własnym ciałem, uczuciami, wartościami i potrzebami. Razem odkryjemy, jak Twoje ciało przemawia do Ciebie w codziennym życiu, zwłaszcza w chwilach stresu i wewnętrznego konfliktu.

Porozmawiamy o kosztach stresu i decyzjach, które są niezgodne z wartościami. Zbadamy, w jaki sposób ciało reaguje na ciągły nacisk w realizacji celów, często kosztem zdrowia i samopoczucia. Skupimy się na tym, jak ważna jest świadomość emocji, potrzeb i granic w kontekście zdrowia fizycznego i psychicznego, a także na nieświadomych przekonaniach, które wpływają na życie.

Podczas tego warsztatu wspólnie zastanowimy się, jak można żyć bardziej świadomie, słuchać sygnałów wysyłanych przez ciało i lepiej rozumieć siebie. Przeanalizujemy, jak codzienne wybory, nawyki i zachowania wpływają na ciało i umysł oraz jak możesz nauczyć się lepiej na nie reagować, aby prowadzić zdrowsze i bardziej zrównoważone życie.

To spotkanie warsztatowe stworzy przestrzeń do refleksji i zrozumienia, że Twoje ciało to nie tylko fizyczna struktura, ale inteligentny system, który komunikuje się z Tobą na wiele sposobów. Dołącz do tej podróży ku głębszemu poznawaniu siebie i swoich prawdziwych potrzeb. To krok w kierunku lepszego życia, życia w harmonii z samym sobą. Do zobaczenia!

O prelegencie:

Bartosz Zadurski – trener Empatycznej Komunikacji, Praktyk IFS, Provider TRE®, terapeuta Integracji Strukturalnej, instruktor oddechu metodą Butejki. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia, organizator Festiwalu Dobrych Relacji oraz Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Autor podcastu o ciele, emocjach i komunikacji „Zadurski Mówi”. www.centrumsoma.pl

Poznaj innych prelegentów Strefy Ciało:

Olga Szemley

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

El Búho

Laboratorium Pieśni

Evan Hatfield

Yemanjo

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet