Sprzedaż biletów kończy się za

Katarzyna Enerlich

Temat: Joga Wibracyjna. Daj się ponieść

O warsztacie:

Zajęcia według autorskiego  programu Jogi Wibracyjnej, czyli fuzji pracy z powięzią, jogą funkcjonalną i flow, gimnastyką wibracyjną, ruchem spontanicznym i tańcem intuicyjnym. Daje to wiele przestrzeni ciele wzmocnienia, ale również służy odpuszczaniu emocji i niwelacji stresu. Jest to metoda praktyki holistycznej. Co wewnątrz, to na zewnątrz. Ta praktyka w cielesnym wymiarze powoduje zwiększenie metabolizmu i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej; następuje poprawa wytrzymałości; poprawa siły i napięcia mięśni – na poziomie fizycznym. Na poziomie mentalnym następuje integracja ciała z umysłem, odpuszczenie emocji i niwelacja stresu.

Zajęcia jogi prowadzone są w zróżnicowany sposób. Pierwsza część zajęć to joga powięziowa czyli nawiązanie kontaktu ze swoim ciałem poprzez oddziaływanie na nie. Kolejny etap – wzmocnienie. Praca związana z ruchem, mięśniami – co współczesnemu człowiekowi jest wybitnie potrzebne. Następny etap to pobudzenie energii poprzez płynny ruch – wykorzystany zostanie tu element tańca i wibracji. Na zakończenie relaksacja z medytacją czyli nawiązanie kontaktu ze swoją świadomością poprzez oddech i wzniosłe uczucia.

O prelegentce:

Pisarka, nauczycielka jogi, zielarka i promotorka powrotu do Natury. Związana z Mazurami – stąd pochodzi, tu mieszka, a w swoich powieściach opisuje ten Region. Jest nauczycielką jogi akademickiej, dynamicznej, funkcjonalnej, powięziowej, flow i jogi tańca. Ruch, wzmocnienie ciała, pobudzanie hormonów szczęścia, muzykoterapia i medytacja, a zatem podnoszenie wibracji – to wszystko łączy w całość na swoich zajęciach. Prowadzi warsztaty jogi, kosmetyczne i zielarskie oraz spotkania autorskie w duchu powrotu do Natury w całej Polsce, a w jej powieściach odkrywać można nie tylko prawdziwe opowieści z dawnych Prus Wschodnich i obecnych Mazur, ale również ścieżki życia blisko Przyrody.

https://www.facebook.com/pieknoprowincja

Dołącz do nas! Kup bilet