Sprzedaż biletów kończy się za

Marta Piechowicz

Temat: Pieśni rdzenne z różnych kultur

O warsztacie:

Pieśni rdzenne z różnych kultur – z plemion Huni Kuin, Dakota, Majów, Tradycji Starosłowiańskich- odkryj ich magiczną i terapeutyczną moc (przynieś własne instrumenty)

Zapraszam Was na doświadczenie muzyki płynącej z połączenia naszych serc. Odkryjemy magię pieśni, które  mają moc uzdrawiania naszych umysłów, serc, ciał i dusz.

Będziemy uczyć się słuchać naszych ciał,  podszeptów  intuicji, z uważnością dostrajać się do naszego serca.

Złapiemy wspólny rytm oddechu, który zabierze nas w głębsze części naszej istoty i stamtąd wyrazimy  brzmienie tego co obecne na tu i teraz, na tę chwilę.

Poznamy pieśni rdzennych kultur w różnych językach, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie od tysięcy lat i niosą ze sobą uzdrawiającą moc. Moc żywiołów, natury, mądrości naszych przodków. Śpiewanie takich pieśni, w takim połączeniu – pozwala poczuć siebie i innych w prawdziwej jedności. Wibracje naszych naturalnych dźwięków pozwalają otworzyć się na samoleczenie emocji, dolegliwości fizycznych, a nawet traum z naszego dzieciństwa.

Przynieś własne instrumenty: grzechotki, bębny, co tam Ci w duszy gra ☺️ oraz coś do notowania (żeby zapisać tekst piosenki lub nagrać/zrobić zdjęcie).

O prelegencie:

Moją pasją jest niesienie pomocy, by inni odnaleźli RADOŚĆ i CIEKAWOŚĆ z odkrywania Siebie oraz poczuli PRZYJEMNOŚĆ z BYCIA Sobą.

Uczę ŚPIEWU INTUICYJNEGO, tworzenia MUZYKI z SERCA. Gram koncerty relaksacyjne z instrumentami z całego świata.

Pracuję z różnymi fundacjami propagując równość i poczucie wspólnoty, z nauczycielami w edukacji, z dziećmi i rodzinami- organizując konferencje o świadomym rodzicielstwie, przez ostanie lata założyłam i prowadziłam 4 przedszkola w Warszawie oraz warsztaty w całej Polsce propagując holistyczne i uważne podejście do edukacji.

W mojej praktyce wykorzystuję warsztat zdobyty w różnych tradycjach duchowych i psychologicznych, m.in. w Szkole Zen Coachingu, Treningu NVC w Szkole Empatii Zofii Schacht-Petersen, Diamond Approach, Joga Iyengara, Effortless Mindfulness, Medytacja Zen, Reiki, Świadome Śnienie w Core Szamanizmie, Kręgi z  Arapatą, Szamanizm z Valerym Topojewem, Tradycje ludów Majów z Gwatemali oraz Huni Kuin z Brazyli, Tantra dla Kobiet.

Poznaj innych prelegentów Strefy Szamana:

Valerij Topoev

Jacek Hugo-Bader

Agata Katarzyna Kowalczyk (Dyal Tara Kaur)

Baśnie Ludów Ziemi

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

SPACEBOY

Laboratorium Pieśni

Adrian Atma

Yemanjo

Dołącz do nas! Kup bilet