Sprzedaż biletów kończy się za

Adrian Atma

Temat: Live music Ecstatic dance

Na Festiwalu zagra:

Mystic Ecstatica –  to unikalna sesja na żywo ekstatycznego tańca, wzbogacona dźwiękami sześciu instrumentów, wokalu oraz rytmami bębnów. To doświadczenie, unoszące w duchu, jednocześnie korzeniące się głęboko w ciele. Od serca po szamańskie transy, z zaproszeniem do intensywnego oddechu, pogłębiającego podróż.

Sesja trwa około dwie i pół godziny, rozpoczynając się od otwarcia kręgu, 30 minut prowadzonego wprowadzenia w ruch oraz zabaw eksploracyjnych ciała. Zamyka się ona łagodnymi utworami, które zapewniają „miękkie” lądowanie na ziemi.

Taniec Ekstatyczny to spotkanie z ruchem w bezpiecznej przestrzeni. Zasady wykluczają alkohol, narkotyki, telefony, wideo czy rozmowy. Intacją jest spotkania jest odkrywaniu siebie poprzez taniec i muzykę.

O artyście:

Adrian Atma dorastał we Francji. W ciągu ostatniej dekady podróżował i mieszkał w różnych częściach świata, takich jak Indie, Meksyk, Stany Zjednoczone, Azja i Europa. Przez ten długi szlak jego serce prowadziło go do odkrywania głębi życia. Inspirując się bogactwem muzyki świata, występował na niektórych z najpiękniejszych festiwali i wydarzeń rozwojowych w Europie. www.adrianatma.com

 

Poznaj artystów Sceny Muzycznej

Yemanjo

Laboratorium Pieśni

 

Poznaj prelegentów:

Anna Sierpowska

Bartosz Zadurski

Freya Wolna

bilety kolekcjonerskie

 

Dołącz do nas! Kup bilet