Sprzedaż biletów kończy się za

Baśnie Ludów Ziemi

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Słowa Przekazywane przez Pokolenia: Teatr Baśniowych Nauk i Mądrości

O spotkaniu:

Baśnie Ludów Ziemi to prastare tradycyjne opowieści z wielu krańców świata oraz te, które przychodzą teraz… to mozaika głosu, słów, pieśni, ciszy i dźwięku tradycyjnych instrumentów z odległych krain. Zawierają w sobie wzory piękna z których utkane są sny i światy. Baśń niesie naukę, mądrość i głębię; krąży wokół tej samej niezmiennej prastarej wiecznej Prawdy przekazywanej przez pokolenia, aby człowiek pamiętał o tym kim jest  i o tym jak żyć w harmonii na tej cudnej ziemi.

„Moje baśnie i pieśni są ukłonem dla Wielkiej Tajemnicy w Sercu wszystkiego co jest…”

Ludzie od zawsze gromadzili się, by słuchać baśni. Zasiadali przy ogniu i wsłuchując się w słowa przenosili się w inne światy. Sztuka opowiadania znów staje się żywa. Spotkanie z Baśniami dla wielu może stać się spotkaniem z Wielką Tajemnicą wewnątrz, spotkaniem z czymś co pragnie wzlecieć na wolność.  Baśń może podarować nam niespodziewany Dar.

O prelegentce:

Autorka projektu Baśnie Ludów Ziemi- pochodzi z Gdańska, kształciła się na wydziale antropologii i ekologii w New Jersey i Kalifornii. Opowiadaniem historii zajmuje się od ” dawna niedawna”. Inspiracje czerpie z ciszy Siebie samej, oraz Ludów wśród których mieszkała (na rezerwatach plemienia Lakotów w Południowej Dakocie, w Meksyku, w Kazachstanie, oraz stepach Republiki Tuwińskiej  w Południowej Syberii).
Prowadziła słuchowisko radiowe na falach Polskiego Radia New York, 910 AM, „Baśnie Pieśni Ludów Ziemi”. W ramach projektu założyła również Sacred Theater Collective, teatr który inscenizował baśnie dla dorosłych jak również dla dzieci. Od 2012 roku, Baśnie Ludów Ziemi węrdrują po Polsce.

Więcej o Baśniach Ludów Ziemi i tej pięknej książce można dowiedzieć się na stronie
www.basnieludowziemi.com

oraz na Spotify:

Sprawdź innych prelegentów Strefy Szamana:

Valerij Topoev

Agata Katarzyna Kowalczyk (Dyal Tara Kaur)

Julia Klyus i Paulina Szarnecka

Poznaj artystów Sceny Muzycznej:

Laboratorium Pieśni

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Rodzinne Wibracje – dlaczego warto przyjechać do nas całą rodziną

Dołącz do nas! Kup bilet