Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Małgorzata Leszczyńska

Temat: Świadomość a podświadomość. W koherencji serca z umysłem.

Podczas wykładu na Festiwalu:

Praca z podświadomością. Dowiesz się, dlaczego tak ważne jest dotarcie do podświadomości i kontakt z nią? Dlaczego w falach alfa, theta uruchamiamy zmiany i możemy z łatwością połączyć serce z umysłem? Co więcej: doświadczysz tego połączenia, aby zacząć wprowadzać zmiany w swoim życiu.

Bo zmiana opiera się nie na zdobywaniu wiedzy, ale na doświadczaniu.

Ale zanim wejdziesz w przestrzeń koherencji serca z umysłem, będziesz miała/miał okazję oczyścić swoje wewnętrzne dziecko, zamknąć przeszłość, aby spojrzeć na tu i teraz budując swoją przyszłość, bez przenoszenia obciążeń z przeszłości. Czeka Cię fantastyczna podróż w transie.
Trans jest naturalnym stanem naszego umysłu, którego doświadczamy po kilka razy dziennie, nie mając świadomości, że tak jest. Doświadczysz tej świadomości, aby móc jak najlepiej korzystać ze swoich potencjałów. Nauczysz się uzdrawiać swoje ograniczenia, aby móc wzmacniać swoje zasoby i sięgać po nie w dowolnym i najlepszym dla Ciebie czasie.

O prelegentce:

Hipnoterapeutka, Coach, Trenerka, nauczycielka Soul Body Fusion®
Lubi być z ludźmi, pracować z nimi, wspierać w rozwoju i tworzeniu udanych relacji. By przede wszystkim skupić się na budowaniu głębokiej i prawdziwej relacji z samym sobą. Zgodnie z myślą „co wewnątrz to na zewnątrz” uświadamia, że dostajesz to, na co sam/a jesteś gotowa/y bo w 100% odpowiadasz za siebie.

„Uważam, że człowiek, który żyje w zgodzie ze sobą i tym, co dla niego ważne, daje sobie szansę by osiągnąć miłość, równowagę, spokój i radość. Dzięki temu otwiera się na możliwość stworzenia satysfakcjonującego i trwałego związku.”
Prowadzi intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym. Stworzyła autorski program łącząc hipnoterapię, technikę uwalania Hawkinsa z pracą z ciałem i wiedzę z zakresu biologii totalnej, aby dotrzeć do źródła blokad i zahamowań.

Małgorzata pracuje z ludźmi, którzy wiedzą, że można przezwyciężyć ograniczenia, aby trwale i skutecznie wprowadzić zmiany na lepsze. Te ograniczenia są w każdym nas, podobnie jak decyzja o uwolnieniu się od nich. Wystarczy tylko nazwać i zaakceptować, że tak jest i wziąć odpowiedzialności za własne szczęście i rozwój świadomości, alby przy wsparciu podświadomości odnaleźć wewnętrzną wolność i spokój.

www.mleszczynska.pl/

Facebook

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet