Sprzedaż biletów kończy się za

Magdalena Parafiniuk

Temat: Holistyczna Filozofia Kariery

O warsztacie:

Kocham swoją pracę  Miłość, Oddech, Przestrzeń.

„Na pewno nie wszystko, co warto, to się opłaca, ale jeszcze pewniej […] nie wszystko, co się opłaca, to jest w życiu coś warte.” Władysław Bartoszewski

Warsztat prowadzony w oparciu o metody coachingu filozoficznego oraz prawie 20-letnie doświadczenie Magdy we wdrażaniu strategii rozwoju zespołów w biznesie lokalnym i międzynarodowym, mentoringu kariery oraz programów wzmacniających dobrostan.

W myśl stwierdzenia „Kariera to droga odkrywania siebie”  połączymy się z prastarą mądrością filozofii Boskiej Geometrii i  rozumieniem obfitości, mocy osobistej wykorzystując również współczesne techniki projektowania kariery takie jak job crafting, koncepcja antykariery, zarządzanie agile czy happiness management. Jednocześnie sprawdzimy jak boska geometria odzwierciedla się w naszym biznesie i rozwoju zawodowym.

Warsztat prowadzony będzie w formie proaktywnych zajęć połączonych z wymianą obserwacji świata biznesu wraz z elementami medytacji i wizualizacji.

Spotkanie przeznaczone dla wszystkich, którzy poszukują prawdy o sobie. Szczególnie w kontekście kariery zawodowej oraz misji życiowej. Spotkanie będzie pomocne dla tych, którzy są na ścieżce przewartościowania swojego życia zawodowego czy też transformacji wartości osobistych i dla tych którzy są na początku swojej drogi zawodowej.

O prelegentce:

Magdalena Parafiniuk – Coach Filozoficzny i People & Culture Partner. W swojej praktyce skupia się na zrównoważeniu aktywności prawej i lewej półkuli mózgu w kreowaniu naszej rzeczywistości, zgodnie z hasłem „Wszystko co robisz w życiu traktuj jak tworzenie sztuki, a nigdy nie utracisz radości”. Absolwentka Filozofii Przyrody i Architektury Krajobrazu. Od 20 lat związana z biznesem, realizuje projekty w obszarze rozwoju liderów i zespołów, dobrostanu oraz coachingu kariery. Certyfikowany Facylitator Job Crafting, Terapeuta TSR, Project Manager PRINCE, Change Manager PROSCI oraz Trener  Extended DISC. W swojej pracy Coacha Filozoficznego inspiruje się prastarą filozofią Huny, Egiptu i Sumeru oraz antycznej Grecji. Podróżniczka i mistyczna badaczka jedności we Wszechświecie oraz filozofii religii. W biznesie odzwierciedla się to w zarządzaniu energią – o czym możesz posłuchać w podkaście: Tutaj

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Wojciech Eichelberger

Dorota Jędrasik

Marta Kuśpit, Darek Chwiejczak, Atmaia.pl – Kod Emocji

Łukasz Burnos

Grzegorz Pawłowski

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

Laboratorium Pieśni

Yael Deckelbaum

Evan Hatfield

Dołącz do nas! Kup bilet