Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Julia Mafalda

Temat: Ekologia na wysokich wibracjach – wydłuż życie swoje i planety // Energia roślin aromatycznych a długowieczność

Na Festiwalu poprowadzi dwa wykłady:

“Ekologia na wysokich wibracjach – wydłuż życie swoje i planety”

“Energia roślin aromatycznych a długowieczność”

 

 

“Ekologia na wysokich wibracjach – wydłuż życie swoje i planety”

Poznasz proste i przyjemne sposoby na zadbanie o środowisko, własny nastrój i zdrowie. Dowiesz się, co możesz zrobić każdego dnia, by podwyższyć życiodajne wibracje w swoim otoczeniu i na całej planecie – bez uszczerbku na Twoim czasie i portfelu.

“Energia roślin aromatycznych a długowieczność”

Na wykładzie dowiesz się, dlaczego zmysł węchu jest odpowiedzialny za jakość i długość życia oraz jak możesz wykorzystać olejki eteryczne, by podwyższyć wibracje własnego ciała, umysłu i otoczenia, w którym się znajdujesz. Poznasz olejki, które najsilniej programują konkretne stany psycho-fizyczne: spokój, relaks, koncentracja, energia czy głęboki sen.

O prelegentce:

Julia Mafalda – założycielka międzynarodowego projektu Ethy, w skład którego wchodzą: Ethy Maps (pierwsza eko-mapa świata) i Ethy Life (blogzine o życiu bliżej siebie i natury). Fotografka i filmowczyni, dziennikarka, podróżniczka, z wykształcenia magister filologii włoskiej, członkini Studium Edukacji Ekologicznej i Profilaktyki Zdrowia. Nazywana zapachową wróżką, prowadzi Olejkową Szkołę, w której uczy aromaterapii oraz zrzesza specjalistki i specjalistów z różnych dziedzin terapii naturalnych. Na co dzień studiuje wszelkie jej formy, skupiając się na roślinnych substancjach zapachowych, które wykorzystuje na swoich warsztatach uważności zmysłowej. Głównym tematem zgłębianym przez Julię jest siła podświadomości na otaczającą nas rzeczywistość, czyli w ujęciu naukowym – fizyka kwantowa.

Julia prowadzi również specjalistyczny sklep online z olejkami eterycznymi i produktami zero waste: OLEO Olejkowy Sklep.

Służenie światu w zgodzie ze sobą to dla Julii poczucie spełnienia. Jej motto życiowe brzmi: „Zaufaj. I bądź zawsze dobrej myśli”.

Ethy

https://ethymaps.com/

www.ethy.life

https://www.instagram.com/ethy.maps/

https://www.facebook.com/ethy.maps/

Olejkowa Szkoła & Sklep

www.olejkowaszkola.pl

www.olejkowysklep.pl

https://www.instagram.com/olejkowaszkola/

https://instagram.com/olejkowysklep

https://www.facebook.com/olejkowaszkola

https://www.facebook.com/olejkowysklep

 

 

 

Dołącz do nas! Kup bilet