Edyta Adamczewska

Temat: Poród lotosowy - korzyści dla matki i dziecka

Podczas wykładu na Festiwalu:

Jeśli choć przez chwilę zastanowimy się nad znaczeniem porodu lotosowego i jego wielopoziomową wartością dla dziecka, to może to mieć fundamentalny wpływ na rodzenie się  nowego pokolenia bez przemocy, ale w miłości i zaufaniu do natury. Ważne jest, abyśmy zdali sobie sprawę z tego, że stoimy u progu epoki, która potrzebuje świadomych, niezależnie myślących, wolnych ludzi o otwartych sercach. Świadomie otwórzmy się na ten cud narodzin i wspierajmy jako społeczeństwo kobiety, które decydują się w ten sposób powitać swoje dzieci.

 

Podczas wykładu dowiesz się co to jest poród lotosowy, co daje on dziecku? Dlaczego jest teraz tak ważny? Temat ten wpisuje się w tworzenie nowego paradygmatu. W Polsce niestety jeszcze kontrowersyjny i traktowany sceptycznie. Jednak tak istotny, że warto o nim pisać i mówić. Każdy z nas doświadcza narodzin i dla każdego z nas jest to bardzo ważny proces. Jest już naukowo udowodnione, że to w jaki sposób przez niego przejdziemy warunkuje  później całe nasze życie.

O prelegentce:

Jestem inicjatorką dobrej zmiany, autorką książki ,,Tajemnica narodzin. Poród lotosowy”.

Jestem mamą 3 dzieci, w tym najmłodszego urodzonego w domu i lotosowo. Zawodowo od kilku lat prowadzę wykłady, sesje i autorski cykl warsztatów rozwojowych pt. ,,Harmonia codzienności”. Jest to kompendium wiedzy nie tylko o zdrowym trybie życia, ekologicznych zachowaniach czy zbilansowanej wegetariańskiej diecie, ale przede wszystkim nauka słuchania własnego serca, szeptów intuicji i odkrywania drogi do życia w harmonii ze sobą i naturą. Jako, że inicjatorkami wprowadzania zmian w świadomości swojej i własnej rodziny zazwyczaj są kobiety głównie pracuje z nimi. Zdobyta wiedza i ukończone liczne kursy i warsztaty rozwoju osobistego oraz doulowania pozwalają mi wspomagać te kobiety podczas odkrywania ich mocy i budowania wewnętrznego autorytetu. Jestem też zagorzałą orędowniczką porodu lotosowego.

Swoją pracę z poszerzaniem świadomości wzbogacam energetyczno-duchowymi obrazami, które sama maluję dłońmi i delikatnym masażem Touch of Soul, który przywraca naturalną równowagę w organizmie i synchronizuje nas z energiami Wszechświata.

www.edytaadamczewska.pl

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet