• Dagmara Gmitrzak

  Temat: Obudź swojego JAGUARA. Twoją Moc, Mądrość i Serce

  O warsztacie na Festiwalu Wibracje:

  Rdzenni mieszkańcy Amazonii mają wielki szacunek do przyrody, wśród której żyją. Przyglądają się jej uważnie, uczą się od niej i szanują jej przedstawicieli. Jednym z najważniejszych z nich jest Jaguar. Dla Indian symbol wewnętrznej mocy, odwagi, pewności siebie i prawości, ale również podążania Ścieżką Serca – czyli drogą swojego powołania.

  Budząc w sobie moc Jaguara i decydując się na jego przewodnictwo, stajesz się najlepszą wersją swojej Istoty – Wojowniczką/Wojownikiem Światła, który ochrania naszą Planetę i żyje z poziomu Serca, a nie ego.

   

  Podczas wykłado- warsztatu dowiesz się więcej o symbolice Jaguara, doświadczysz również wspaniałej Medytacji Prowadzonej, spotkasz się ze swoim Jaguarem.

  Odważ się zatrzymać w życiowym biegu i spojrzeć w głąb siebie

  Nazwij swoje cele i stwórz jasną wizję życia

  Przekształć swoje lęki w moc

  Wzmocnij poczucie własnej wartości

  Wyćwicz pewność siebie

  Działaj w odpowiednim momencie

   

  Jaguar jest samotnikiem i lubi kontakt ze sobą. Właśnie dlatego może być wspaniałym nauczycielem samoakceptacji, pokazuje bowiem, jak się zaprzyjaźnić z samym sobą i docenić atuty swojej osobowości. Daje lekcje poczucia własnej wartości i godności. Uczy, jak pozostać wolnym w relacjach z innym, jak utrzymać swoją wewnętrzną moc, mając otwarte serce. Jaguar symbolizuje również nasze połączenie z planetą – Matką Ziemią. Uczy szacunku dla tajemnicy życia. Warto korzystać z jego przewodnictwa.

  Dagmara Gmitrzak dla Zwierciadła

  O prelegentce:

  Terapeutka holistyczna, trenerka rozwoju osobistego, socjolog, muzykoterapeutka, autorka książek, miłośniczka podróży wewnętrznych i zewnętrznych.

  Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją: Pomoc społeczno-terapeutyczna, trzyletnie szkolenie z Muzykoterapii i Psychodramy, kurs trenerski Mindfulness, i wiele innych. Ukończyła również Podyplomowe Dziennikarstwo na UW.

  Od 2001 prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne w Polsce i na świecie, krocząc Ścieżką Serca- czyli drogą swojego Powołania.

  Pracuje w nurcie psychologii transpersonalnej, która postrzega człowieka jako istotę cielesną, umysłową, emocjonalną, energetyczną i duchową. Interesuje się kulturami świata i rdzennymi rytuałami.

  Uczestniczyła w wielu kręgach uzdrawiającej mocy oraz rdzennych rytuałach z tradycji Indian Ameryki Północnej i Południowej. Indiańskie imiona: Moon Song oraz Rainbow Thunder Woman.

  Jest autorką ośmiu książek, m.in: „Trening JAGUARA”, „Jak pokochać siebie. Przewodnik po wewnętrznym świecie kobiety”, „Trening relaksacji”, „Obudź swoją kreatywność”, „Inteligencja serca”. Pisze teksty do magazynu psychologicznego SENS. Współorganizuje wyprawy w dalekie miejsca mocy ( Bali, Hawaje). www.rozwojosobisty.waw.pl

  Festiwal Wibracje

   

   

  Dołącz do nas! Kup bilet