Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Andrzej Hrycaj

Temat: Metoda Wim Hofa - szczęście, zdrowie, siła

O warsztacie na Festiwalu:

Metoda Wim Hofa to opowieść o szczęściu, sile i zdrowiu. O granicach, zarówno tych fizycznych, jak i tych wewnętrznych. O ich przekraczaniu. O tym, że niemożliwe jest możliwe. O tym, jak stać się alchemikiem własnej przemiany. O połączeniu z naturą i swoją naturą. O tym, że czucie jest zrozumieniem. O spotkaniu z najbardziej podstawowymi nauczycielami: Ego, Stresem i Oddechem. Oddechem, który, dzięki odpowiednim praktykom może stać się naszym się portalem i pilotem.

Podczas festiwalowego mini-warsztatu będziemy pracować właśnie z oddechem, jednym z trzech filarów metody Wim Hofa. Dowiemy się praktycznie jak za jego pomocą wpływać na parametry neuro-biologiczne w swoim organizmie, podnosić odporność czy zdolność reagowania na stres oraz otwierać dostęp do głębszych zasobów, które kryje nasza świadomość.

O prelegencie:

Andrzej Hrycaj, instruktor metody Wima Hofa, pasjonat tybetańskiej praktyki Tummo – rozbudzania wewnętrznego ognia. Lifetrepreneur, biohacker, ultra entuzjasta świadomych praktyk z ciałem, oddechem, emocjami i nastawieniem mentalnym. Kocha piesze wędrówki poza szlakiem, szczególnie bosą stopą. Życie traktuje jako nieustającą podróż w której, każda chwila i każdy krok jest okazją, by postąpić choć odrobinę bardziej świadomie i tym samym lepiej. Jego misją jest asystowanie i pomaganie innym w byciu szczęśliwszą, zdrowszą i silniejszą wersją wersją siebie samego. Pokazuje jak korzystać z narzędzi głębokiego rozwoju osobistego i wewnętrznej mądrości. Uczy na własnym przykładzie, demonstrując proste i skuteczne ćwiczenia do odkrywania własnego Ja oraz praktyczne mini-rytuały, z których możesz czerpać w codziennym życiu. Jego życiowe credo – „Podążaj za swoim szczęściem, a wszechświat otworzy przed Tobą drzwi tam, gdzie były ściany” (Joseph Campbell).

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet