Sprzedaż biletów kończy się za

Simon Paul Sutton

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Przyjemność - nasze naturalne prawo // Wcielenie tantry w życie codzienne

O warsztatach:

1. Wcielenie tantry w życie codzienne

Co to znaczy żyć zgodnie z zasadami i wartościami tantry?

Tantra oznacza połączenie. To ścieżka zjednoczenia, samopoznania, ścieżka prawdy. Dzięki wielu różnym praktykom wspiera nas w ucieleśnianiu naszej własnej prawdy, w odkrywaniu naszej własnej prawdy poprzez zasłony kłamstw i rozpraszaczy, nawyków, fałszywych przekonań i uwarunkowań. Tantra zaprasza nas do splatania razem: medytacji, seksualności i miłości. Łącząc seksualność i medytację, możemy uzyskać dostęp do głębszej przestrzeni miłości. Miłości do nas samych, miłości do innych, miłości bezwarunkowej i wyższej miłości do wszystkich istot.

W codziennym życiu osobiste, praktyczne, codzienne rzeczy mogą czasami blokować nas przed połączeniem się z samym sobą, przed połączeniem się z naszym oddechem, przed połączeniem się z naszą żywotnością. Tak więc dzięki kilku prostym praktykom, które możesz wdrożyć w swoim codziennym życiu, możesz zmienić sposób, w jaki angażujesz się w życie. Mogą one zmienić sposób, w jaki jesteś związany z życiem – bardziej połączony, bardziej zdolny do radzenia sobie z wyzwaniami, które rzuca ci życie. Uczenie się, jak reagować na życie, a nie jak na nie reagować. A także uczenie się, co jest Twoje i na co możesz mieć wpływ, a co jest poza Twoją kontrolą i co możesz odpuścić.

2. Świątynia Bogów i Bogiń (Simon Paul Sutton & Monika Abrazo)

Tantryczna Świątynia to przestrzeń, do której przychodzimy poczuć i celebrować świętość naszego życia. A co to oznacza, poczuć posmak boskości i świętości?

Po pierwsze, to może zacząć się od uznania boskiej natury w Nas, we wszystkich i wszystkim wokół i spotykanie życia z tego miejsca.

Przybyliśmy tańczyć ten święty taniec życia w tej potężnej świątyni naszej planety – naładowanej niesamowitymi energiami i możliwościami, czekającymi aby się z nimi bawić, kochać, przynosić zmiany, rozwibrowujące i karmiąc się nimi – jeśli tylko sięgniemy po nie naszymi korzeniami, rozłożymy skrzydła i otworzymy nasze serca, ciała i dusze!

Nie tłummy już dłużej naszej energii życiowej. Pozwólmy sobie rozkwitać i czcić ten nektar bogów. Upajając się i celebrując magiczne misteria naszego bycia. Kreacja jest tak swawolna w swojej naturze! Przyjmijmy to z zachwytem i czcią. Kłaniając się portalom w przestrzeni między naszymi udami.

Możesz przynieść przedmiot (część stroju, kwiat) do wykorzystania do indywidualnego i wzajemnego uhonorowania się. Przyjdź punktualnie – zamierzamy rozpocząć i skończyć razem, tak aby zbudować połączenie i zaufanie we wspólnym kręgu.

3. Suwerenny mężczyzna – dla mężczyzn

Suwerenny Mężczyzna bierze pełną odpowiedzialność za naturę swojego doświadczenia.

Suwerenny Mężczyzna wyraża swoją wrażliwość.
Suwerenny Mężczyzna kocha siebie całym sercem.

Suwerenny Mężczyzna odważnie poluje na swoje cienie. 
Suwerenny Mężczyzna postępuje uczciwie.

 

Kiedy mężczyźni spotykają się w kręgu, pojawia się szczególny rodzaj magii. Kiedy męskie ciała łączą się intymnie, pojawia się wielkie wsparcie wynikające z głębokiej więzi braterstwa. Czy my, jako męskie ciała, możemy trzymać się nawzajem w naszej bezbronności i jednoczyć się, zamiast porównywać, osądzać i walczyć.

To jest krąg braci, męskich ciał, tych z penisem, aby wspólnie podróżować do serca i duszy tego, co to znaczy być mężczyzną w dzisiejszych czasach. 

Wyciągnijmy nasze miecze prawdy, odetnijmy FBS (systemy fałszywych przekonań), połączmy się z naszą głęboką mądrością, wewnętrzną siłą i wrażliwością, aby ożyć życiem. 

Razem jesteśmy w stanie dostosować się do zmian zachodzących w świecie, znaleźć rozwiązania dla stojących przed nami wyzwań i stać się biegunami ucieleśnionego zaufania dla naszych partnerów, kochanków, rodziny, przyjaciół i społeczności.

4. Przyjemność – nasze naturalne prawo

Odzyskaj błogą/iego, wolną/ego i ekstatyczną/ego siebie, która/y nie powstrzymuje przyjemności bycia żywą/ym.

Poprzez 4 filary przyjemności: oddech, ruch, dźwięk i dotyk jesteśmy w stanie odkryć, jakie lęki, fałszywe przekonania i rany emocjonalne z przeszłości uniemożliwiają nam doświadczanie i życie w ucieleśnionej przyjemności. 

Głęboka transformacja ma miejsce, gdy mówimy TAK naszej przyjemności. Ponieważ tak naprawdę mówimy: TAK dla siebie.

Być może słyszysz zdania takie jak: „Nie mogę czuć się tak radośnie przez cały czas” „Więcej to za dużo” „Ludzie pomyślą, że jestem na haju”. 

Przyjemność żyje w chęci bycia tutaj i otrzymywania wszystkiego, co ta chwila życia ma do zaoferowania. Aby pojawiła się głęboka przyjemność, musimy się zrelaksować, zwolnić i poczuć bezpiecznie w naszych ciałach. 

Simon przedstawi 4 etapy uzdrawiania seksualnego, rytuał własnej przyjemności, który przekształca masturbację w medytację własnej przyjemności oraz sposoby, w jakie można uwolnić zablokowaną energię i zamiast tego udostępnić ją do twórczej ekspresji, uzdrawiania nas samych, naszej kultury i planety. 

+ W tym wydarzeniu nie będzie nagości. Możesz podróżować sam, a ćwiczenia z partnerem mogą być opcjonalne. Po prostu przynieś swoją ciekawską duszę i chęć pokochania siebie trochę bardziej.

O prelegencie:

Simon jest facylitatorem transformacji, tricksterem, aktorem, autorem i seksuologicznym bodyworkerem / edukatorem seksualnym pasjonującym się mocą przejrzystej komunikacji, wyzwoleniem seksualnym i zmianą, która zachodzi duchowo, psychicznie, emocjonalnie i fizycznie, kiedy bierzemy radykalną odpowiedzialność za nasze życie i decydujemy się suwerennie ucieleśniać eros.

Sprawdź innych prelegentów Świątyni Tantry:

Monika Abrazo

Freya Wolna

Bodhi Michael and Danni Lovefox

Poznaj artystów Sceny Muzycznej:

Evan Hatfield

Gooral & Paprodziad

Laboratorium Pieśni

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Czy dotyk jest składnikiem szcześcia? 

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet