Sprzedaż biletów kończy się za

Freya Wolna

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Tantric Flow – „Płynąc na fali błogości” // TANIEC NA BIEGUNACH – tantryczna SZTUKA POLARYZACJI

O warsztatach:

Ekstatyczny Dotyk – Inicjacja do Masażu Tantrycznego 

To warsztat, podczas którego doświadczysz świadomego dotyku, medytacji i tantrycznych rytuałów w bezpiecznej atmosferze zmysłowości i uświęcenia ciała.

Podczas tego warsztatu doświadczysz przyjemności a także zdobędziesz wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci udoskonalić Twoją relację intymną.

Zapraszamy singli i pary, by odkrywać zmysłowość, seksualność pogłębiając miłość do siebie i do partnera/ki.

Masaż Tantryczny obejmuje całe ciało, przeplatając różne rodzaje dotyku (uwalniający, energetyzujący, zmysłowy), kontakt wzrokowy, oddech, dźwięk i ruch ciała. Łączenie energii, świadomości z odprężeniem w przepływie dawania i przyjmowania tworzy oparte na świadomości i miłości połączenie pomiędzy dającym i przyjmującym, budując intymność, przyjemność błogość i ekstazę.

Masaż tantryczny to coś więcej niż zmysłowość i odprężenie. To głęboka i transformująca praca. Najważniejsze jest nastawienie do siebie: szacunek, uhonorowanie; umiejętność pracy z energią i świadomością by poprzez ciało dotykać ducha. Tworzymy doświadczenie, w którym ciało jest świątynią ducha, odkrywaniem i czczeniem boga w każdym mężczyźnie i bogini w każdej kobiecie.

Jesteśmy manifestacją ducha na ziemi w ciele fizycznym doświadczając siebie poprzez ciało energetyczne. Masaż Tantryczny inicjuje ciało fizyczne budząc je na ciało energetyczne przywracając nas do naszej natury, jako istot boskich, istot energii, ognia i światła. Ta inicjacja jest prawdziwym celem naszej energii seksualnej, pragnieniem, aby połączyć się z czymś większym i piękniejszym niż nasze ego.

 

Tantric Flow – „Płynąc na fali błogości” 

Praktyka RIDING THE WAVE OF BLIS pozwala przezwyciężyć poczucie separacji i stworzyć poczucie jedności ze sobą, partnerem / drugim człowiekiem i całym istnieniem. Ciało się relaksuje, serce otwiera, a umysł staje się jaśniejszy i bardziej skupiony. Kiedy wchodzimy w Tantryczny Flow następuje integracja ciała, serca i duszy. Stajesz się gotowa/y na nowe doświadczenia cielesne i duchowe, w których przyjemność fizyczna/zmysłowa stają się celebracją serca i ekstazą ducha. Poznasz podstawy tantrycznego oddechu, oddech żywiołów, odkryjesz swój Wewnętrzny Flet (centralny kanał energetyczny), mapę czakr i sposoby połączenia miednicy z sercem poprzez ciało energetyczne.

Warsztat dla singli i par. Podczas tantrycznej pujy, możesz ćwiczyć z partnerem lub wejść w praktykę z wymianą partnerów.

 

TANIEC NA BIEGUNACH – tantryczna SZTUKA POLARYZACJI 

Niezależnie od tego, czy jesteśmy singlami, w rozkwitającym związku, czy parą w okresie przejściowym, poszukujemy głębokiej, uzdrawiającej, spełniającej miłości, która prowadzi do spełniającego i harmonijnego związku pełnego orgazmicznej i trwałej namiętności.

Czy wiesz, czego naprawdę chcesz od partnera? Dlaczego przyciągasz określony typ partnerów? Czego potrzebujesz, aby czuć się spełnioną/nym w życiu i w związku? Czy wiesz, co ogranicza Twoją zdolność do kochania lub bycia kochanym tak, jak tęskni za tym Twoje serce?

Przyjdź i poznaj podstawy tantrycznej sztuki kochania opartej na polaryzacji męskiej i kobiecej energii. Poznaj radość dawania i otrzymywania, prawo przyciągania seksualnego, alchemię związków miłosnych i integrację sacrum w codziennym życiu.

Poruszane tematy:

  • Shiva i Shakti: 2 filary Tantry
  • Polaryzacja: iskra między męskością a kobiecością
  • Alchemiczny model relacji
  • Bratnia dusza: mit czy rzeczywistość
  • Transformująca Moc pragnienia
  • Kreacja poprzez serce

Warsztat dla singli i par.

 

O prelegentce:

Tantric Sex&Life Coach, trenerka z ponad 18-letnim doświadczeniem. Certyfikowana facylitatorka OSHO oraz nauczycielka Tantry i Masażu Tantrycznego. Prowadzi profesjonalną praktykę pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na odkrywaniu potencjału klientów, a także uzdrawianiu relacji intymnych i seksualności poprzez warsztaty, sesje indywidualne oraz coaching. Od 4 lat prowadzi jedyny w Polsce Profesjonalny Trening Masażu Tantrycznego certyfikowany przez The Paths of Transformation (John Hawken) i ASIS (The Association of Somatic and Integrative Sexologists). Organizuje też autorskie warsztaty Przebudzenie Mocy, Moc Kobiet, Sztuka Intymności dla par oraz Master Lover, a także autorskie eventy taneczne ECSTATIC CACAO. Jest autoryzowaną nauczycielką w międzynarodowych szkołach tantry: The Paths of Transformation, Tantra Woman oraz Art of Love. W “poprzednim życiu” – europejska menedżerka w międzynarodowej korporacji, coach biznesu, posiadaczka tytułu MBA, a także aktorka i prezeska Fundacji i teatru zaangażowanego społecznie. Szczęśliwa i spełniona w miłości, pracy oraz życiu.

Poznaj innych prelegentów Świątyni Tantry:

Bodhi Michael and Danni Lovefox

Hania Darmas

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Esta Polyesta

Gooral & Paprodziad

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet