Sprzedaż biletów kończy się za

Gooral & Paprodziad

Temat: Naturalna generacja

Zapraszamy na wyjątkowy, pierwszy wspólny live Goorala i Paprodziada po blisko 2 letniej przerwie!

Zagrają we wtorek, 16 lipca na Scenie Waleriana!

Projekt ten powstał by wspierać i wzmacniać dostrajanie się do nowych wibracji spływających na Ziemię wraz z rozpoczynającą się Erą Wodnika. Zapraszamy w transową, mistyczną, taneczną podróż w głąb obrazów Nowej Ziemi. Pozwól się zaszczepić wysokowibracyjnymi przesłaniami i zarażaj nimi innych.

GOORAL – Mateusz Górny – od 20 lat łączy z sukcesami muzykę klubową i elektroniczną z góralszczyzną. Muzyk zagrał ponad 1200 livow w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach tj Pol’and’rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Bielszczanin ma na swoim koncie 7 albumów studyjnych wydanych w Polsce i za granica. Ostatnie wydawnictwa Goorala nastrojone są w A – 432 Hz i rezonują z częstotliwościami solferzowymi

W miękko otulającej słuchacza soczystymi, organicznymi, leśnymi dźwiękami, groovującej, elektronicznej, downtempowej krainie Goorala pojawia się Paprodziad wraz z afirmującymi harmonię, rozwój duchowy, miłość do ludzi i przyrody mantrorapami (zaklęciami).

gooral&paprodziad

Włodek Dembowski, znany wszystkim jako PAPRODZIAD, z występów w zespołach: m.in. ŁĄKI ŁAN, DZIADY KAZIMIERSKIE, NOVEMBER PROJECT oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana w Coraz to Nowych projektach. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.

Odkryj innych artystów Sceny Muzycznej:

Yemanjo

Laboratorium Pieśni

Evan Hatfield

Yael Deckelbaum

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet