Sprzedaż biletów kończy się za

Bodhi Michael and Danni Lovefox

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Sztuka Tantrycznej Dominacji - Łączenie przeciwieństw

O warsztatach:

1. Dotyk Serca – Danni

W świecie tak wypełnionym działaniem i hałasem, czasami przeoczamy głęboką moc prostego dotyku. Ten warsztat jest zaproszeniem do zanurzenia się w głębię ludzkiej więzi, badając transformacyjny wpływ dotyku na innych, który jest zakorzeniony w prawdziwym współczuciu

Poprzez połączenie ćwiczeń praktycznych, refleksyjnych dyskusji i prowadzonych praktyk medytacyjnych, wyruszymy w podróż samopoznania i uzdrawiania relacji, które wypływają prosto z serca.

2. Tantryczne Życie – Bodhi

Odkryj co oznacza dla Ciebie życie pełnią życia… nigdy do końca nie wiesz ile czasu Ci zostało, decydujesz tylko jak i z kim chcesz go spędzić!

3. Sztuka Tantrycznej Dominacji – Łączenie Przeciwieństw

4. Krąg Gwiazd – Bodhi and Danni

Celebruj swojego wewnętrznego celebrytę! A może to twój wewnętrzny narcyz? Ucieleśnij swojego Justina Biebera, Taylor Swift, Johnny’ego Deppa lub kogokolwiek innego, kim zawsze marzyłeś być. Ty decydujesz. Cokolwiek zrobisz, zawsze będziesz kochany przez swoich największych, najgłośniejszych i najbardziej uwielbiających fanów!

O prelegentach:

Bodhi

Alchemik, mistyk, pielgrzym, trener, przewodnik, facylitator, nauczyciel i uzdrowiciel specjalizujący się w świadomym wzmacnianiu męskości i kobiecości, ucieleśnionej pracy z cieniem, indywiduacji i przezwyciężaniu traumy z dzieciństwa. Oferuje sesje indywidualne, w parach i grupowe, online i osobiście, a także wydarzenia, warsztaty i rekolekcje na całym świecie.

Danni Lovefox
Jako certyfikowany SEKSOLOG SOMATYCZNY, PRACOWNIK CIAŁA i NAUCZYCIEL TANTRYCZNEJ ŚCIEŻKI,
Wplatam magię tantry w opartą na traumie podróż w kierunku ucieleśnionej ekspresji erotycznej, oferując wspierającą przestrzeń do odkrywania siebie i swojego połączenia z wszechświatem poprzez interfejs, jakim jest ciało.
Dzięki ciągłemu szkoleniu w zakresie SOMATYKI, ODDECHU i PRACY Z TRAUMĄ, moje nauczanie prowadzi cię z miłością i współczuciem w kierunku większej świadomości wielu warstw, które składają się na twoją istotę – gdy odkrywamy tę bramę, która leży głęboko w chwili obecnej, przez którą możesz polecieć poza codzienność… do innego królestwa poza nią.

Poznaj innych prelegentów Świątyni Tantry:

Simon Paul Sutton

Hania Darmas

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

El Búho

Laboratorium Pieśni

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Czy dotyk jest składnikiem szcześcia? 

 

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet