Sprzedaż biletów kończy się za

Monika Abrazo

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Świątynia Bogów i Bogiń // Ceremonia Kakao & Sacred Dance

O warsztatach:

1.Przebudź swoje Świątynne Ciało z Lekkością i Przyjemnością

Czasem jako ludzie mamy tendencję do brania „zadania” pracy nad swoimi ciałami (jak również i nad naszą psychiką, sercem, duszą) bardzo „poważnie”. Naciskając się do tego, by otwierać się i czuć WIĘCEJ, oczyszczać jeszcze mocniej, uzdrawiać jeszcze głębiej. I to też jest OK – niekiedy potrzebujemy właśnie wielkich „przełomów”, otwarcia skrzydeł i wyskoczenia z gniazda, naszej strefy komfortu. A to, czego czasem (nawet bardziej) potrzebujemy to… mniej wywierania na sobie presji na zmianę, odrobina pogłaskania samych siebie i kilka głębszych, luźnych oddechów.

Z tą poranną praktyką otworzymy drzwi dla naszej czułej wrażliwości i dzikiej mocy naszych świątynnych Ciał – pełnych tajemnic, głęboko zakorzenionych w Ziemi, tak pięknie naładowanych naszymi emocjami, naszymi marzeniami i pragnieniami.

2. Świątynia Bogów i Bogiń (Simon Paul Sutton & Monika Abrazo)

Tantryczna Świątynia to przestrzeń, do której przychodzimy poczuć i celebrować świętość naszego życia. A co to oznacza, poczuć posmak boskości i świętości?
Po pierwsze, to może zacząć się od uznania boskiej natury w Nas, we wszystkich i wszystkim wokół i spotykanie życia z tego miejsca.

Przybyliśmy tańczyć ten święty taniec życia w tej potężnej świątyni naszej planety – naładowanej niesamowitymi energiami i możliwościami, czekającymi aby się z nimi bawić, kochać, przynosić zmiany, rozwibrowujące i karmiąc się nimi – jeśli tylko sięgniemy po nie naszymi korzeniami, rozłożymy skrzydła i otworzymy nasze serca, ciała i dusze!

Nie tłummy już dłużej naszej energii życiowej. Pozwólmy sobie rozkwitać i czcić ten nektar bogów. Upajając się i celebrując magiczne misteria naszego bycia. Kreacja jest tak swawolna w swojej naturze! Przyjmijmy to z zachwytem i czcią. Kłaniając się portalom w przestrzeni między naszymi udami.

Możesz przynieść przedmiot (część stroju, kwiat) do wykorzystania do indywidualnego i wzajemnego uhonorowania się. Przyjdź punktualnie – zamierzamy rozpocząć i skończyć razem, tak aby zbudować połączenie i zaufanie we wspólnym kręgu.

3. Kobieca Totalność – dla kobiet (Monika Abrazo & Hania Darmas)

Jako kobiety, mamy niezwykłą moc i mądrość zakorzenione w naszym głębokim połączeniu z Ziemią, jej porami roku i cyklami… oraz łączącą się z tym, często zawstydzaną jakością kobiecości – ZMIANĄ! Zamiast próbować spłaszczać nasze piękne krągłości, bogate wewnętrzne krajobrazy pełne wiosennych rozkwitów, ognistych erupcji, powodzi przyjemności i smutków oraz jesiennych rozpadów… możemy stworzyć przestrzeń na objęcie TOTALNOŚCI TEGO KIM JESTEŚMY. W pełni ucieleśnionej, dzikiej kobiecej esencji. Matki, wiedźmy, wojowniczki, kochanki i królowe. Kapłanki i dzikie zwierzyny w-cielone w te niesamowite nauczania Kobiecych Ciał. Gromadzące się razem, by celebrować i spotkać siebie nawzajem w różnych odsłonach naszej Mocy!

4. Ceremonia Cacao Śnienia Nocy letniej & Celebracja Ostatniego Wieczoru w Świątyni

Ceremonia Cacao Śnienia Nocy letniej & Celebracja Ostatniego Wieczoru w Świątyni

Zgromadźmy się na ostatnią ucztę Śnienia Nocy Letniej w Tantrycznej Świątyni, nakarmieni i pobłogosławieni otwierającym serce nektarem Cacao od Bogini Ixcacao! Celebrując naszą żywotność, odwagę by czuć i by żyć w tak intensywnych czasach. Przywołując z powrotem ducha świątyń, gdzie możemy się spotkać jako ludzie oraz jako pełni mocy, boscy tancerze i kreatorzy. Zbierając się pod nocnym niebem, manifestując razem nasz sen o wspólnocie na Ziemi.

O prelegentce:

Twórczyni Wild Devotion. Kapłanka medycyny Cacao i świętej seksualności w świątyniach natury i codzienności.

Na co dzień mieszka i współtworzy świątynię tantryczno-jogiczną na południu Portugalii (AGNI WAY Temple w Lagos).

Od ponad 9 lat kroczy ścieżką uzdrawiania i wspierania osób o różnych tożsamościach psychoseksualnych i doświadczeniach relacyjnych w manifestowaniu swojej Pełni Życia.

Łączy praktyki (neo-)Tantry, Sztuk Świątynnych i szamanizmu z technikami uzdrawiania seksualnego i terapii traumy (certyfikowana praktyczka Somatic Experiencing, NeuroAffective Relational Model i psychoseksuolożka).

Certyfikowana Masażystka Tantryczna w szkole Johna Hawkena i Freyi Wolnej Paths of Transformation, ukończyła również m.in. Holistyczny Kurs Masażu Tantrycznego i 3 moduły Mystery School w House of Tantra (Polska), kurs Sexual Healing and De-Armouring The Gaia Method DEBST u Susanne Roursgaard w Holandii.

Sprawdź innych prelegentów Świątyni Tantry:

Hania Darmas

Simon Paul Sutton

Poznaj artystów Sceny Muzycznej:

El Búho

Laboratorium Pieśni

Adrian Atma

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Czy dotyk jest składnikiem szcześcia? 

Dołącz do nas! Kup bilet