Sprzedaż biletów kończy się za

O Festiwalu

To 6-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce – ogniska, część targową, strefę dla ciała, zdrową strefę jedzeniową w swoistą MIKSTURĘ. To największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.

W czasach instant, gdzie wszystko jest natychmiastowe, średniej jakości i powierzchowne, Wibracje sięgają głębiej. Wyróżniamy się, bo przyciągamy osoby o pewnej dojrzałości, świadomym stylu życia i otwartości. Promujemy ideę, że życie w pełnym zdrowiu i równowadze jest na wyciągnięcie ręki.

 

Festiwal to

● ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy
● Światowa scena ethno/electro music
● Strefy tematyczne: Zdrowia, Wiedzy, Pachamama, Ciało, Tantry, Sztuki i więcej
● Strefa Malucha i Wioska Rodzinna

● Joga, medytacje, taniec

● Sztuka, rzemiosło, kino

● Niezwykła społeczność i przyjaźnie na całe życie
● Strefa targowa i zdrowego jedzenia

Jesteśmy festiwalem totalnie NIEZALEŻNYM – to wydarzenie nieskalane żadną zewnętrzną presją! To znaczy, że nie jesteśmy zasilani ani jedną złotówką pochodzącą z dofinansowań czy od sponsorów. I tak już zostanie!

#ZłapBalans #wiedza #rozwój #duchowość #świadomość #eco #zdrowie #joga #medytacja #psychologia #movement #wege #samodbanie #zioła #medycynanaturalna

O programie

Tematy, które podejmujemy to: psychologia, zdrowie holistycznie, medycyna niekonwencjonalna, rozwój świadomości, praca z ciałem, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają prawdziwą naturę rzeczywistości i nas samych; dojrzała ekologia, permakultura, naturalne budownictwo, szamanizm, enteogeny, nowinki technologiczne przybliżające nas do ziemi, nieba i naszej naturalnej harmonii. Nie stronimy od tematów trudnych i kontrowersyjnych, ale dbamy o i ich rzetelną i obiektywną prezentację. Więcej o programie przeczytasz TUTAJ.

Po co to robimy?

Celem Festiwalu jest pogłębianie wiedzy, samodoskonalenie, aby żyć w lepszym kontakcie ze sobą i aby konsekwencji oddawać światu więcej dobra. Promujemy ideę, że życie w pełnym zdrowiu i w harmonii jest na wyciągnięcie ręki. Tworzymy przestrzeń dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Tworzymy społeczność pasjonatów życia: z jego blaskami i cieniami. 

Szerzymy świadomość ekologiczną. Promujemy harmonijne i odpowiedzialne relacje z naturą – i ze sobą.

Naszą misję opieramy na współpracy, jesteśmy otwarci na nowe i dobre pomysły.
Zapraszamy do kontaktu.

Formuła

Wibracje są otwartym, 6-dniowym wydarzeniem, łączącym cechy festiwalu, wystawy, targów, konferencji i zajęć interaktywnych. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, pasjonatów, osoby o ugruntowanej etyce i wiedzy.

wykłady   /   pokazy   /   zajęcia interaktywne    /   warsztaty     /    koncerty    /    strefa targowa      indywidualne konsultacje    /    strefa gastronomiczna    /    wspólne ogniska    /   strefa dla dzieci  /   strefa ciało /   strefa rękodzieło /   strefa ruchu 

Historia i zespół

W odległej galaktyce na turkusowej planecie w gromadzie Plejad latające walenie zanuciły śpiewnie w przestrzeń kosmosu. Wibrująca melodia pędziła przez 130 i 6 parseków aby dotrzeć na Ziemię materializując się roku pańskiego 2016 w postaci idei Festiwalu Wibracje. W pewien słoneczny lipcowy dzień 2016 r, w nadmorskiej miejscowości, Jing i Jang spotkali się w kolejce u Staszka. Wspólnie zadziałali jak pudło rezonansowe, które wielokrotnie wzmacnia częstotliwość każdego z nich. Pierwsza edycja z 2017 r. wzbudziła wielowymiarową falę grawitacyjną, która po odbiciu się od Plejad wróciła wzmocniona rok później. I tak już będzie oscylować…Z biegiem czasu (szybko wręcz) tanecznym krokiem, dołączyły kolejne cudowne osoby, które współtworzą projekt.

Ważną rolę w rewelacyjnym przebiegu Festiwalu, jego realizacji i logistyce zajmują wolontariusze. To oni współorganizują go, tworząc niepowtarzalną atmosferę tego wydarzenia. Wdzięczność za taki team, to frajda z Wami działać!