Sprzedaż biletów kończy się za

Kamila Radwańska | Impactful Woman

Temat: Relacje i sprawczość w biznesie i życiu osobistym

O warsztatach:

1. Więziotwórstwo. Co TY wnosisz w relacje osobiste i biznesowe, czyli dlaczego ktoś może chcieć pozostawać z Tobą w relacji.

Relacja to dawanie i branie i równowaga pomiędzy nimi. Czego chcesz od osoby, z którą dzielisz dach, posiłki i łóżko? Czego chcesz od swoich klientów? Co Cię przy nich trzyma i powoduje, że chcesz, aby ta relacja trwała? Co od nich czerpiesz?

A co powoduje, że oni trwają w relacji z Tobą? Czego od Ciebie chcą i oczekują? Co ich przy Tobie trzyma i powoduje, że chcą, aby ta relacja trwała? Co czerpią od Ciebie?

Przyjdź na warsztaty, w których przyjrzysz się sobie oczami Twoich partnerów w kilku różnych relacjach: oczami Twoich dzieci, oczami osoby, z którą dzielisz życie, oczami klientów, oczami pieniędzy i w jeszcze jednej relacji, która niech pozostanie niespodzianką.

Zadam Ci 5 prostych pytań do każdej z tych relacji i wiem, że Twoje odpowiedzi mogą Cię potężnie zaskoczyć. A to oznacza, że z warsztatów wyjdziesz z mapą i jasnym planem, jak poukładać te relacje, na których Ci prawdziwie zależy.

2. Sprawczość w biznesie a „żeńska” i „męska” energia.

W życiu i w biznesie działamy wg wyuczonych schematów. Niektóre przyjęliśmy świadomie, np. wyuczone strategie marketingowe. Niektóre rządzą nami poza naszą świadomością. Płeć dostaliśmy w dniu połączenia się komórek naszych rodziców, a gender w chwili wyjścia z łona matki . Zdarzyło Ci się rozważać, w jaki sposób to, jakiej jesteś płci, wpływa na sposób w jaki prowadzisz biznes? A spójrz głębiej: jak Twój sposób postrzegania Twojej płci wpływa na sposób, a jaki prowadzisz biznes? I jednocześnie na Twoją sprawczość!

Poznaj rozróżnienie cech i zachowań przypisywanych kobietom i mężczyznom – męskiej i żeńskiej energii. To nie znaczy, że na wszystko będziemy patrzeć, czy jest różowe i słodkie albo krótkie i na temat. Bardzo niewiele osób spośród nas, ma cechy tylko męskie lub tylko żeńskie. Zapraszam Cię do przyjrzenia się sobie – ile w Tobie energii żeńskiej, a ile męskiej. W jakich aspektach. W czym to się wyraża w Twoim życiu codziennym i w czym, gdy podejmujesz decyzje biznesowe.

I najważniejsze: czy kierujesz się Twoją własną energią, czy wyobrażeniem o niej, bo to ma ogromny wpływ i na Twoje samopoczucie i przede wszystkim na Twoją skuteczność jako lidera w Twoim biznesie.

W czasie warsztatów pokażę Ci rozróżnienia i zadam kilka pytań, dzięki którym obejrzysz siebie w kontekście rodzinnym i biznesowym: w jakiej energii jesteś w danej sytuacji? Czy ta energia Ci służy? W jakiej energii Ci najwygodniej? I w konsekwencji – najefektywniej?

Do zobaczenia! Kamila Radwańska | Impactful Woman

O prelegentce:

Mentorka biznesu intuicyjnego, propozycji wartości i języka korzyści. Towarzyszę przedsiębiorczyniom i przedsiębiorcom w przygotowaniu oferty do wyjścia na rynek lub skalowania.

Prowadzę mentee przez zdefiniowanie siebie w biznesie oraz swojego produktu i wartości, którą, będąc prawdziwie sobą, przynoszą swoim klientom. Pomagam im się ukonstytuować, jak mówią, w swoim biznesie i znaleźć swój wyróżnik, ale przede wszystkim zaufać sobie, jako wizjonerom i liderom rozwijającej się organizacji. Przekuwam to, co przynosimy na ten świat jako ludzie w produkt i ofertę, której pożąda rynek.

Moim marzeniem jest, by kobiety w biznesie i sprzedaży były tak skuteczne, jak radosne, a budowanie biznesu i pozyskiwanie klientów było bardziej dobrą zabawą niż pracą.

Działam pod marką Impactful Woman. Nie uznaję półśrodków, nie chodzę na skróty, jestem radykalna i wymagająca. Prywatnie mama 4 nastolatków, połówka większej całości, powsinoga i geograf fizyczny.

Więcej dowiesz się na: www.impactfulwoman.eu

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Magdalena Parafiniuk

Karo Akabal

Dorota Jędrasik

Marta Kuśpit, Darek Chwiejczak, Atmaia.pl – Kod Emocji

Anna Sierpowska i Witold Dąbrowski

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

El Búho

Laboratorium Pieśni

Adrian Atma

Dołącz do nas! Kup bilet