Sprzedaż biletów kończy się za

Karo Akabal

Temat: Spirala Erosa czyli 7 kolorów seksualności

O warsztatach:

1. Spirala Erosa czyli 7 kolorów seksualności
Spirala Erosa to podróż przez ewolucyjne etapy rozwoju ludzkiej seksualności, które tworzą wielobarwną spiralę, żywą w każdym z nam. Spirala Erosa to koncepcja ewolucji ludzkiej seksualności opracowana przez Karo Akabal na podstawie Spiral Dynamic wg Clare’a V. Gravesa i Kena Wilbera. Spirala Erosa uwzględnia różnorodność naszych seksualnych reakcji, pragnień i fantazji, pomaga je oswoić i zaprowadzić pokój między jakościami, które na pozór wzajemnie się wykluczają – na przykład między dzikim, instynktownym seksem a stabilnym związkiem, dominacją a uległością, uśpionym pożądaniem w realu a gorącymi fantazjami w snach. Specjalnie dla Wibracji Karo Akabal przygotowała 1,5 godzinną dynamiczną medytację z muzyką, prowadzeniem i tańcem, w której doświadczysz wszystkich kolorów Spirali Erosa.

2. Wioska Kochanków – pokaz filmu i spotkanie o miłości wolnej od lęku

Wioska Kochanków istnieje naprawdę. To Tamera Healing Biotop, radykalna intencjonalna wspólnota z Portugalii, która od 40 lat tworzy model społeczności i rozwija wizję miłości wolnej od lęku. Twórcy tej wspólnoty uznali, że większość podobnych projektów upada z powodu konfliktów i cieni wokół miłości, seksu, pieniędzy i władzy. Tamera uznała potrzebę opracowania holistycznego modelu, którego głównym celem była regeneracja zaufania. Zapraszamy na projekcję filmu „Village of Lovers” – intymnej eksploracji ich doświadczeń i listu miłosnego wołającego o rewolucję w naszych sercach. Zgodnie z wizją twórców filmu, pokaz będzie równocześnie spotkaniem w temacie życia we wspólnocie i miłości wolnej od lęku, które poprowadzi Karo Akabal, zaprzyjaźniona od lat z Tamerą, od lat związana z Global Love School, jednym z projektów tej wspólnoty.

O prowadzącej:

Karo Akabal – założycielka Sex&Love School dedykowanej edukacji seksualnej dorosłych, autorka książki „Sekrety Kobiecej Seksualności”, kursu online podstawowej edukacji seksualnej dla dorosłych kobiet BASIC SexEd oraz Treningu Przyjemności, autorskiej metody powiększania pojemności na przyjemność w seksie i w życiu. Nauczycielka, mówczyni, wizjonerka i aktywistka. Prowadzi warsztaty dla kobiet, na żywo i online. Promuje ideę pracy w Kręgu, który jest dla niej narzędziem do budowania wspólnoty, rozwiązywania konfliktów, uzdrawiania głębokich zranień, osobistych i kolektywnych oraz osobistego wzrostu. Aktywistka zaangażowana w wiele międzynarodowych projektów na rzecz pokoju na świecie. Kobieta seksualna, matka i babcia.

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Marta Kuśpit, Darek Chwiejczak, Atmaia.pl – Kod Emocji

Łukasz Burnos

Grzegorz Pawłowski

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

El Búho

Laboratorium Pieśni

Yemanjo

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Dołącz do nas! Kup bilet