Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

FORM – FireShow Or More

Temat: Poczuj swoje wewnętrzne Flow

Podczas warsztatu na Festiwalu:

Zapraszamy na warsztaty kuglarskie, które będą ukierunkowane przede wszystkim na wydobycie z siebie swojego wewnętrznego głosu, poprzez ekspresję tańca z narzędziem. Pierwszym krokiem będzie wybranie swojego przedmiotu mocy. Do wyboru są kij, poiki, hula hop oraz meteor.

Jeżeli wybraliście już wcześniej,  przynieście swój przedmiot. Jeżeli nie, nic straconego – postaramy się dostarczyć dla was jak największą ilość sprzętu na zajęcia. Członkowie grupy będą do waszej dyspozycji, by pokazać czego można się nauczyć obcując z konkretnymi przedmiotami. Po części, w której będzie szlifowana technika, nastąpi  najprzyjemniejsza; uwolnienie swojego Flow, wewnętrznej ekspresji, poprzez połączenie ruchu oraz techniki.

O prowadzących:

Grupa Artystyczna prezentująca różnego rodzaju sztukę widowiskową, działająca od 2017 roku, specjalizująca się w relacji z ogniem. Taniec w sztuce kuglarskiej razem z elementami LedShow oraz pokazy dzienne przy użyciu materiałów.

Kolorowe chusty, wachlarze, race dymne. Wszystko by oglądający mogli wspólnie z nami przeżywać pozytywną energię oraz emocje związane z optymizmem i wewnętrznym szczęściem. Ich misją jest pokierowanie emocjami widza tak, by pozwolić na ich uwolnienie, poprzez przeżywanie wewnętrznych interpretacji wspólnie z ruchem tancerzy. Ich początki i pierwsze realizacje odbyły się na festiwalach muzyki oraz sztuki psychodelicznej. Stawiają na indywidualność i niepowtarzalność jednostki, by jako całość tworzyć przestrzeń głęboko nasyconą wibracją.

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet