Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Anna Sierpowska

Temat: Movement is Medicine

To możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące. To możliwość swobodnego wyrażania swoich uczuć pozwala na tworzenie karmiących relacji. To bycie samym sobą w zestrojeniu z głosem ciała-serca i duszy daje satysfakcję i spełnienie.

O warsztacie:

Zapraszam na doświadczenie wspólnej celebracji życia sięgając do zasobów swojego ciała, ale też pełnego szacunku odniesienia się do swojej przeszłości oraz wspierającej energii Ziemi – Ognia – Wody i Powietrza.

Korzystając z niezwykłości otoczenia w jakim się znajdujemy na Festiwalu zapraszam do Ceremonii w Ruchu, zapraszam do uruchomienia procesu uzdrawiania swoich relacji z swoim ciałem – sercem i umysłem by dusza która w nas żyje mogła wyrażać się w Pełni Swego Potencjału dając Ci przestrzeń na bycie tym kim wybrałaś / wybrałeś w tym życiu.

(…) i daj mi dość siły, żebym nie tylko szukał wsparcia, lecz wspierał, nie tylko szukał zrozumienia lecz rozumiał, nie tylko szukał miłości lecz kochał.

 

O prowadzącej:

Anna Sierpowska – praktyk, uczeń i nauczyciel, swoją energię i wiedzę czerpię z wieloletniego praktykowania i treningów zrównoważonego głębokiego ruchu. Ścieżkę świadomego ruchu wyznacza Movement Medicine – kontakt z ciałem i naturą życia, ale również bodywork, masaż powięziowy.

Ciało to dom w którym mieszkamy, jedynie miejsce na ziemi, na które możemy mieć największy wpływ przez to jak żyjemy każdego dnia. Praca z ciałem daje ogromną Moc w życiu – w swojej praktyce obejmuję również pracę terapeutyczną w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena, prowadząc grupy oraz konsultacje terapeutyczne.

A moja praktyka Movement Medicine to wiele lat podążania ścieżką świadomego ruchu i wielopoziomowe szkolenia i praca z nauczycielami Yaacov i Susannah Darlig Khan.

 

Sprawdź program 5. edycji Festiwalu Wibracje.

festiwal wibracje 2021

 

Dołącz do nas! Kup bilet