Anna Sierpowska

Temat: Movement is Medicine

Podczas warsztatu na Festiwalu Wibracje:

To możliwość spełniania marzeń sprawia że życie jest tak fascynujące. To możliwość swobodnego wyrażania swoich uczuć pozwala na tworzenie karmiących relacji. To bycie samym sobą w zestrojeniu z głosem ciała-serca i duszy daje satysfakcję i spełnienie.

Zapraszam na doświadczenie wspólnej celebracji życia sięgając do zasobów swojego ciała, ale też pełnego szacunku odniesienia się do swojej przeszłości oraz wspierającej energii Ziemi – Ognia – Wody i Powietrza.

Korzystając z niezwykłości otoczenia w jakim się znajdujemy na Festiwalu zapraszam do Ceremonii w Ruchu, zapraszam do uruchomienia procesu uzdrawiania swoich relacji z swoim ciałem – sercem i umysłem by dusza która w nas żyje mogła wyrażać się w Pełni Swego Potencjału dając Ci przestrzeń na bycie tym kim wybrałaś / wybrałeś w tym życiu.

„(…) i daj mi dość siły, żebym nie tylko szukał wsparcia, lecz wspierał, nie tylko szukał zrozumienia lecz rozumiał, nie tylko szukał miłości lecz kochał.”

 

O prowadzącej:

Anna Sierpowska – praktyk, uczeń i nauczyciel, swoją energię i wiedzę czerpię z wieloletniego praktykowania i treningów zrównoważonego głębokiego ruchu. Ścieżkę świadomego ruchu wyznacza Movement Medicine – kontakt z ciałem i naturą życia, ale również bodywork, masaż powięziowy.  Ciało to dom w którym mieszkamy, jedyne miejsce na ziemi, na które możemy mieć największy wpływ przez to jak żyjemy każdego dnia. Praca z ciałem daje ogromną Moc w życiu – w swojej praktyce obejmuje również pracę terapeutyczną w nurcie Analizy Bioenergetycznej A. Lowena, prowadząc grupy oraz konsultacje terapeutyczne.  Jej praktyka Movement Medicine to wiele lat podążania ścieżką świadomego ruchu, wielopoziomowe szkolenia i praca z nauczycielami Yaacov i Susannah Darlig Khan.

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet