Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Dr n. hum. Krzysztof Kolecki

Temat: Nowy paradygmat wypraw w głąb świadomości z DMTx

Podczas wykładu na Festiwalu:

Czy można połączyć doświadczenia szamanów Amazonii z technologicznymi osiągnięciami anestezjologii? Czy sławetna „molekuła duszy” opisana przez Strassmana może stanowić klucz do alternatywnych światów zamieszkałych przez wysoce inteligentne istoty? Czy można naukowo udowodnić,  że światy odwiedzane przez nasze umysły podczas palenia Changi mają status realności?

Czy można mieć nadzieję, że nauczymy się czegoś z dyplomatycznie i systematycznie przeprowadzanych kontaktów z „mechanicznymi elfami”?

Czy to możliwe, że wizje twórców  s-f tak awangardowych jak Dick, Gibson, Wachowscy, Nolan odnośnie „cyberpunkowego” (wysoce stechnologizowanego) podejścia do wzmacniania naszych umysłów właśnie realizują się już teraz?

Jeśli tak, to czy zdołamy w tym zachować swój humanizm oraz nie stracić z oczu misji dbania o zdrowie planety Ziemia? No i ponad wszystko – czy benefity wyniesione z takich spotkań mogą być użytkowane do leczenia psychiki?

Na wszystkie te pytania odpowie przegląd programu, skrót teorii A. Gallimore`a oraz wieści z pola badawczego psych-kosmicznej misji DMTx – czyli realizowanych obecnie w Boulder (USA) badań nad przedłużona ekspozycją na dimetylotryptaminę.

O prelegencie:

Psycholog, hipnoterapeuta, praktyk NLP, specjalista poradnictwa małżeńskiego i seksuologicznego, prowadzi praktykę psychologiczną, poradniano-terapeutyczną w Poradni Psychosomatycznej „Prohominis” w Poznaniu. Z niejednego pieca chleb jadł: tańczył w teatrze, monitorował kręgi zbożowe w Wylatowie, pracował na wysokościach, był headhunterem dla korporacji, trenował Tai Chi Chuan przez 20 lat, Hatha i Kundalini jogę, tantrę oraz oneironautykę. Miłośnik szamanistycznego spojrzenia na rzeczywistość naturalną i społeczną. Od nastoletniości studiował UFO-logię, parapsychologię i wiele ezoterycznych doktryn.

Członek – założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego. Pisuje do miesięcznika Czwarty Wymiar. Od 6 lat angażuje się w popularyzowanie wiedzy o leczniczych oraz innych dobroczynnych właściwościach enteogenów. Prywatnie, wspinacz, taternik, miłośnik s-f, żeglarz i zapalony podróżnik po lądach geograficznych oraz sferach psychicznych.

https://www.facebook.com/krzysztof.kolecki

 

Sprawdź program 4. edycji Festiwalu Wibracje.

Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet