Sprzedaż biletów kończy się za

Ewa Majerska

Temat: Koncert relaksacyjny mis i gongów

O warsztacie w Strefie Dom Dźwięku

DŹWIĘK – TO POTĘŻNA, MAGICZNA SIŁA- ZAZNAJ JEGO MOCY PODCZAS KONCERTU RELAKSACYJNEGO GONGÓW, MIS NEPALSKICH I INSTRUMENTÓW ETNICZNYCH.

Terapia dźwiękami to część starożytnej sztuki lekarskiej znanej od pięciu tysięcy lat. U podstaw masażu dźwiękiem stoi dawne przekonanie, że odpowiedni dźwięk oddziałuje harmonizująco na każdą komórkę ciała, przywracając jej prawidłową częstotliwość. To częstotliwość właściwa dla stanu, gdy czujemy się zdrowi, szczęśliwi i żyjemy w zgodzie z sobą, często zakłócanego przez codzienny stres.
Koncert relaksacyjny to rodzaj medytacji dźwiękowej, połączonej z delikatnym masażem falą dźwiękową, podczas której komórki ciała wibrują nasycone nową energią życiową.

Terapia dźwiękiem od wieków pomaga ludziom cieszyć się zdrowiem, pełnią życia i harmonią. W trakcie koncertu uczestnicy będą leżeć w wygodnej pozycji. Fala dźwiękowa instrumentów wielotonowych będzie regenerować, relaksować, odprężać, wyciszać ciała i umysły. Dźwięk mis i gongów poprowadzi nas w niezwykłą, uzdrawiającą podróż.

 

O prelegentce:

Ewa Majerska – absolwentka Akademii Muzycznej w Warszawie, autorka artykułów i audycji radiowych na temat muzykoterapii. Od kilku lat koncertuje w szkołach jogi, domach kultury i na wyjazdowych warsztatach jogi i rozwoju osobistego w całej Polsce. Od kilkunastu lat zajmuje się propagowaniem jogi w Polsce jako redaktor naczelna największego portalu o jodze w Polsce  Joga-Joga.pl. Współpracuje na stałe z chórem kameralnym Polskiej Opery Królewskiej, z którym wykonuje dzieła dawnych mistrzów i muzykę oratoryjną.

Poznaj innych prelegentów Domu Dźwięku:

Tomek Torres

Yael Deckelbaum

Phao Sanato

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Adrian Atma

Yemanjo

SPACEBOY

Koktajl Etno Szamańskiej Elektroniki, Czyli Muzyka Na Wibracjach

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet