Sprzedaż biletów kończy się za

Tomek Torres

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Warsztaty Handpanowe // Koncert Handpanowy

Tomek Torres jest opiekunem Strefy Dom Dźwięku i spotkacie go tam wielokrotnie z warsztatami i koncertami.

O warsztacie:

Handpan nazywany jest najmłodszym instrumentem świata! Jego historia jest krótka, ale w przeciągu tych dwóch dekad zdążył zawładnąć milionami serc na całym świecie! Jego wyjątkowe brzmienie nie pozostawia nikogo obojętnym.

Zapraszamy Cię na warsztaty handpanowe, abyś i Ty mogła/mógł doświadczyć tej łagodnej i uspokajającej wibracji. Wraz ze sklepem Sonus Art zapewnimy Ci niezapomniane doświadczenie i wstęp do tego fantastycznego świata dźwięku.

https://www.youtube.com/watch?v=lWk497Klvrw

O artyście

Tomek Torres to Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Bytomiu oraz Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale instrumentalnym. Muzyk z ponad 20-letnim doświadczeniem na polskiej scenie muzycznej, uznany perkusista sesyjny, współzałożyciel zespołu Afromental, na stałe grający m. in. w zespole Urszuli Dudziak czy Sławka Uniatowskiego. Tomek to rownież handpanista i kompozytor, który jest znany z wirtuozeryjnego podejścia do gry na handpanie. Jego muzyka charakteryzuje się głębokim emocjonalnym wyrazem i unikalnym stylem, który łączy elementy muzyki etnicznej, ambientu oraz improwizacji.

Tomek Torres jest aktywnym artystą na scenie handpanowej od wielu lat. Jego muzyka często emanuje spokojem i medytacyjnym charakterem, co sprawia, że jego koncerty i nagrania są cenione zarówno przez miłośników handpana, jak i szerokie grono słuchaczy poszukujących relaksujących i inspirujących dźwięków.

Jego działalność artystyczna obejmuje zarówno solowe koncerty, jak i współpracę z innymi muzykami oraz udział w różnych projektach muzycznych. Torres często dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem poprzez organizację warsztatów i spotkań muzycznych, co przyczynia się do promocji handpana i rozwoju społeczności muzycznej w Polsce i za granicą.

Jego muzyka przekracza granice gatunków muzycznych, inspirując słuchaczy do podróży w głąb emocji i wyobraźni. Dzięki swemu oddaniu dla muzyki oraz umiejętnościom artystycznym Tomek Torres stał się jednym z wiodących handpanistów w Polsce, cieszącym się uznaniem zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Sprawdź innych prelegentów Domu Dźwięku:

Yael Deckelbaum

Phao Sanato

Moribaya

Poznaj artystów Sceny Muzycznej:

Esta Polyesta

Gooral & Paprodziad

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Rodzinne Wibracje – dlaczego warto przyjechać do nas całą rodziną

Dołącz do nas! Kup bilet