Sprzedaż biletów kończy się za

Yael Deckelbaum

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Voice Ceremony - What about the Women

O warsztacie:

A co z kobietami?

Pamiętając i emancypując nasz prawdziwy głos, jako wolnych kobiet

Przez tysiące lat kobiecy głos był ograniczany i uciszany.

Na przykład w religii żydowskiej głos kobiety jest bezpośrednio związany z jej seksualnością. ortodoksyjnym Żydówkom nie wolno śpiewać przed mężczyznami.

Podobnie jak nasza seksualność, nasz głos również posiada klucz do połączenia nas z naszą prawdziwą mocą.

Jest wspaniały, piękny, mądry i ma wielką duchową ekspresję. Taki, którego nie pozwalaliśmy sobie swobodnie wyrażać przez zbyt wiele pokoleń.

Dla wszystkich ludzi głos jest przewodnikiem – punktem spotkania między duchem a materią.

Dla większości z nas dostęp do tej bramy został ograniczony przez przegrody, których nauczyło nas życie. nauczyło nas budować.

Poprzez oddech, ćwiczenia i kilka prostych narzędzi nauczymy się rozpuszczać te przegrody wstydu, osądu i winy. przegrody wstydu, osądu i poczucia winy i uwolnić skrzydła ukrytego głosu, pokochać go ponownie, cieszyć się swobodną ekspresją jako jednostki i jako część grupy, łącząc nasze głosy w harmonii. harmonii.

Warsztat obejmuje metody medytacyjne i narzędzia techniczne do zdrowszego śpiewania, ćwiczenia, improwizowany śpiew w kręgu i ceremonię.

Warsztat jest przeznaczony dla każdej kobiety, która po prostu kocha śpiewać.

 

O artystce:

Yael Deckelbaum to nagrodzona platyną izraelsko-kanadyjska artystka, piosenkarka, autorka tekstów i aktywistka. Zyskała rozgłos jako członkini-założycielka izraelskiego zespołu folkowego Habanot Nechama, którego album zdobył platynę w Izraelu, sprzedając ponad 40 000 egzemplarzy. Jej kariera muzyczna była ozdobiona występami u boku takich sław jak Sir George Martin, Suzanne Vega, Chris Cornell, Livingston Taylor, Tom Chaplin, Bobby McFerrin, Matisyahu oraz Gregory Porter.

Jednak to nie tylko osiągnięcia artystyczne czynią Yael Deckelbaum wyjątkową. Jej piosenka „Prayer Of The Mothers”, pierwotnie napisana w celu wsparcia Women Wage Peace Movement, stała się symbolem pokoju na Bliskim Wschodzie. Teledysk do utworu, przedstawiający tysiące palestyńskich i izraelskich kobiet jednoczących się w marszu nadziei, stał się viralowy w mediach społecznościowych, inspirując miliony kobiet do jednoczenia się i działania na rzecz pokoju.

 

Yael Deckelbaum została uznana za przełomową aktywistkę muzyczną, kontynuującą dziedzictwo takich ikon jak Joan Baez i Pete Seeger. Z jej udziałem odbyło się wiele marszów kobiet na całym świecie, od Europy po Azję, Amerykę i Afrykę, z ulicami jako sceną i maszerującymi kobietami jako głównymi bohaterkami.

Niezłomnym głosem kobiecej solidarności i emancypacji, Yael Deckelbaum przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu zespołu Yael & The Mothers, zatytułowanego „Women of The World Unite”. Album ten, z gościnnym udziałem artystek takich jak Joss Stone, Zap Mama czy Nikki Glaspie, ma na celu podkreślenie potencjału muzyki jako narzędzia do zmiany społecznej i budowania pokoju. Jego premiera zapowiada się na wydarzenie o globalnym znaczeniu, zwiastujące nową erę w walce o równość i sprawiedliwość.

Sprawdź innych prelegentów Domu Dźwięku:

Dr. Sylwia Nadgrodkiewicz

Słoma Jerzy Słomiński

Poznaj artystów Sceny Muzycznej:

Laboratorium Pieśni

SPACEBOY

El Búho

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Rodzinne Wibracje – dlaczego warto przyjechać do nas całą rodziną

Dołącz do nas! Kup bilet