Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Freya Wolna

Temat: Tantra - droga do wolności

O warsztacie na Festiwalu:

Nasze ciała są zwarte i spięte, ukrywamy nasze emocje i naszą dziką naturę, ponieważ jest ona zbyt nieokiełznana, przesadzona lub po prostu nie do przyjęcia w kulturalnym społeczeństwie.

Jednak gdzieś w głębi serca czujemy tęsknotę za wolnością, dziką miłością i spełnieniem.

Tantra zawsze była ścieżką buntowników. Tych, którzy nie chcą się dostosowywać żyjąc po staremu. To ścieżka świadomego WYBORU i bezpośredniego doświadczenia.

Przede wszystkim jest to ścieżka żywa. Samo słowa „Tantra” oznacza „tkanie, splatanie” różnych ścieżek, szkół, nauczycieli, którzy bazując na starych i wciąż doskonalonych od ponad 5 tysięcy lat narzędziach łączą starą tradycję z najnowszymi osiągnięciami wiedzy i nauki. Dzięki temu Tantra oferuje niezliczoną ilość sposobów uczenia się, jak żyć szczęśliwie, jak radzić sobie z przeciwnościami losu, jak nawiązywać i rozwijać relacje i jak żyć w wolności od ograniczających przekonań i świadomie wybierać to co jest najlepsze dla nas i wszystkich dookoła.

Na co dzień pracuję z ciałem. Wiem, że ciało nie kłamie. Dlatego chcę pokazać Ci najprostsze i najłatwiejsze sposoby zrozumienia tantrycznego sposobu życia. Ten warsztat jest zaproszeniem do doświadczenia transformującej mocy Tantry. Poprzez ciało i oddech. Doświadczysz siebie jako przepływu energii, która może się kurczyć i przybierać różne formy. Nauczysz się także poszerzać poza te formy co pozwoli ci połączyć się z oceanem życia.-

-Dowiesz się, jak znajdować centrum swojej mocy

-Nauczysz się zauważać, w jaki sposób ograniczasz siebie kurcząc się do różnych form fizycznych i emocjonalnych

-Nauczysz się poruszać energię i doładowywać nią swoje ciało, aby uwalniać ograniczenia.

-Poznasz jak dokonywać świadomych WYBORÓW, by być WOLNYM i podążać za tęsknotą serca do miłości i spełnienia.

 

Ten oparty na doświadczeniu warsztat łączy podstawowe koncepcje Tantry, breathwork,  bioenergetykę i medytacje.

Warsztat autoryzowany przez The Paths of Transformation, szkołę Johna Hawkena, w której Freya współprowadzi z nim Roczny Trening Tantry, Trening Profesjonalnego Masażu Tantrycznego oraz kultowy trening – Dark Eros.

O prelegentce:

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i masażu tantrycznego oraz trenerka biznesu  z ponad 16 letnim doświadczeniem, certyfikowana facylitatorka medytacji Osho, oraz trenerka w szkołach The Paths, of Transformation, Art Of Love oraz Tantra Woman.  Prowadzi transformującą praktykę  pracy z ciałem i oddechem. W swojej pracy skupia się na uzdrawianiu relacji intymnych i seksualności.

Prowadzi certyfikowane treningi tantry i masażu tantrycznego w Polsce, Hiszpanii, Czechach i Izraelu, kręgi kobiet, ceremonie Ecstatic Cacao, medytacje OSHO. Freya łączy pasję, energię, głęboką szamańską mądrość, wnikliwość i uważność z intuicją, co czyni z niej przewodniczkę i uzdrowicielkę z zamiłowaniem do życia oraz transformacji. Wieloletnie doświadczenie szkoleniowe, dało jej gruntowne podstawy do profesjonalnego podejścia, etycznego nauczania oraz trzymania energii grupy nawet bardzo wielu uczestników.

Jej intuicja, umiejętność słuchania, reagowania na potrzeby uczestników, wrażliwość na ich trudności oraz traumy, stwarza bezpieczną przestrzeń do odkrywania i zgłębiania siebie.

Podczas warsztatów słucha uważnie nie tylko słów, ale także wczuwa się w energię poszczególnych osób, jak i całej grupy. Używając elementów Psychologii Procesu towarzyszy uczestnikom w trudnościach, progach i olśnieniach, wspierając w smutku i radości, prowadząc do odkrywania ich własnej prawdy. Zawsze dostosowuje program warsztatów do indywidualnych i zbiorowych potrzeb uczestników. Jej mocna obecność, intuicyjne podejście oraz charyzmatyczny głos sprawiają, że jej treningi są wyjątkowym doświadczeniem.

www.freyawolna.pl
facebook.com/freya.tantraway
email: Freya@freyawolna.pl

 

Festiwal Wibracje

 

Dołącz do nas! Kup bilet