Sprzedaż biletów kończy się za

Beata Pawlikowska

Temat: Uzdrawiające praktyki z całego świata // Duchowość, uzdrowienie, świadomość

Natura to dla nas największa inspiracja w kwestii dbania o dobrostan psychofizyczny. Jak czerpią z jej mądrości ludzie z różnych zakątków świata?

Wiemy, że wielu z Was uwielbia podróżować w ciekawe zakamarki globu i przywozicie ze swoich wypraw pasjonujące historie, dot. lokalnej medycyny naturalnej i praktyk duchowych. Podczas tegorocznych Wibracji, będziecie mieli okazję, zgłębić ten temat z prawdziwą podróżniczą weteranką – Beatą Pawlikowską, która dołącza do tegorocznego Szanownego Grona Prelegentów 😊 i poprowadzi dla Was 2 wykłady:

Piątek, Strefa Szamana – Uzdrawiające praktyki z całego świata // Duchowość, uzdrowienie, świadomość

Sobota, Strefa Alchemista Zdrowia – Holistycznie o zdrowiu. Wspomnienia z ajurwedyjskiej Kerali i nie tylko

O prelegentce:

Beata Pawlikowska – pisarka, dziennikarka, podróżniczka, inspiratorka, autorka ponad stu książek motywacyjnych, podróżniczych, kulinarnych i językowych, w których pisze o samotnych wyprawach przez świat, ale także o przemianie duchowej, podejmowaniu wyzwań, poszukiwaniu szczęścia i zdrowym stylu życia. Książki ilustruje własnymi fotografiami i rysunkami. Każdego roku spędza kilka miesięcy w podróży. Organizuje egzotyczne wyprawy na koniec świata, często połączone z warsztatami życiowej przemiany. Na kanale YouTube prowadzi motywacyjny vlog, w którym opowiada o swojej filozofii życia i prowadzi wywiady z naukowcami. Prezes Fundacji Wiedza i Nadzieja działającej na rzecz osób w kryzysie psychicznym. Weganka, ma pięć kotów: Krzysztofa Kolumba, Elvisa Presleya, Alberta Einsteina, Pabla Picassa i Jana Kochanowskiego.

 

Poznaj innych prelegentów Strefy Szamana:

Valerij Topoev

Jędrzej Morawiecki

Adam Boczarski

Baśnie Ludów Ziemi

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Laboratorium Pieśni

Yael Deckelbaum

Gooral & Paprodziad

POLARNY

bilety kolekcjonerskie wibracje
Dołącz do nas! Kup bilet