Sprzedaż biletów kończy się za

Rafał Nawrot Republika Szczęścia

Temat: Głębia niewidzialnego: Tajemnice i moc ciemności

O wykładzie:

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak głęboko można sięgnąć w swoje wnętrze, gdy zostaniesz pozbawiony zewnętrznych bodźców? Moja prelekcja „Głębia niewidzialnego: Tajemnice i moc ciemności” zabierze Cię w podróż do świata, gdzie ciemność otwiera drzwi do głębszej samoświadomości i połączenia ze swoją esencją.

Podczas tej sesji podzielę się moim doświadczeniem odosobnienia w absolutnej ciemności – wyjątkowego stanu, który pozwolił mi na niezwykłe odkrycia dotyczące siebie i swojego życia. Podobne doświadczenia przeprowadziłem również na warsztatach na Bali, gdzie uczestniczki miały okazję doświadczyć, jak ciemność potrafi zmienić percepcję siebie i otoczenia.

Opowiem o korzyściach płynących z takich praktyk, jak głęboka introspekcja, zwiększona empatia, odnowiona wdzięczność oraz lepsze zrozumienie siebie i swoich życiowych ścieżek. Zajmiemy się także praktycznymi aspektami organizacji i przeprowadzania tego typu wycofań, omówimy, jak bezpiecznie i świadomie korzystać z mocy, którą oferuje ciemność.

Prelekcja ta jest zaproszeniem do eksploracji niewidzialnego, do odważnego stawiania czoła nieznanemu i odkrywania, jak wielką transformację może przynieść odcięcie się od zewnętrznych bodźców. Dołącz do mnie, aby odkryć, jak głęboko można sięgnąć w swoim duchowym rozwoju i jak mocno możesz wpłynąć na swoje życie, korzystając z potężnego narzędzia, jakim jest ciemność.

O prelegencie:

Jestem nauczycielem świadomego oddychania i promotorem zdrowego stylu życia w zgodzie ze sobą. Absolwentem Kursu medytacji Vipassana, nauczanej przez S.N. Goenkę w tradycji Sayagyi U Ba Khina oraz facylitatorem Ice Bath. Założycielem i pomysłodawcą Republiki Szczęścia, która z małego projektu rozrosła się do wielkiej społeczności. Instagram Republiki Szczęście śledzi ponad 65 tyś. użytkowników. Medytuje ze mną ponad 1000 osób. Prowadzę liczne kursy on-line i warsztaty stacjonarne, na które przychodzą setki osób.

Dzisiaj inspiruje ludzi do odnalezienia swojej prawdy, choć moje życie nie zawsze przypominało bajkę – począwszy od stanów depresyjnych, przez uzależnienia od alkoholu i innych używek, kończąc na myślach samobójczych. Dlaczego nie boję się o tym mówić? Ponieważ to dzięki tym doświadczeniom, jestem dziś tym, kim jestem. Poprzez swój przykład pokazuję, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Odpuść, zaufaj i nie oczekuj. Nie kalkuluj – działaj w przepływie, żyj z poziomu miłości i prawdy, a Wszechświat da Ci więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Wystarczy tylko wyjść ze strefy komfortu, bo tam dzieje się najpiękniejsza magia.

Wszyscy żyjemy w tym samym świecie i od tego, jak widzimy ten świat, zależy nasza jakość życia. „Jestem miłością, jestem wystarczający” – tą prawdą kieruje się w życiu i jej staram się nauczyć innych.

Więcej na: www.republikaszczescia.pl

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Marta Kuśpit, Darek Chwiejczak, Atmaia.pl – Kod Emocji

Karo Akabal

Dorota Jędrasik

Agata Woć

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

El Búho

Laboratorium Pieśni

Dołącz do nas! Kup bilet