Sprzedaż biletów kończy się za

Karin Lesiak

Temat: Joga śmiechu// joga śmiechu dla dzieci

O warsztacie „Istota prawdziwej radości – joga śmiechu”

Radość to naturalny stan człowieka, jednak zdolność do jej odczuwania jest już umiejętnością, którą należy doskonalić. Nadmiar sytuacji stresujących to przyczyna utraty, a może tylko uśpienia wewnętrznej radości. Uśmiech przynosimy na ten świat ze sobą i potrafimy się uśmiechać zanim zaczniemy mówić czy rozumieć żarty. To dlatego dzieci śmieją się naturalnie. To ego dorosłego kontroluje i analizuje czy wypada się śmiać, a chroniczne napięcie w ciele nie pozwala na swobodną ekspresję.

A gdyby tak powrócić do dziecięcego sposobu i pozwolić sobie na śmiech… Świadoma decyzja!

Zapewniam, że zmieni się Twoje nastawienie i poczujesz wibrację radości, szczęścia i spokoju. Twoja wewnętrzna radość powróci i pozytywnie wpłynie nie tylko na Ciebie, ale również na Twoich bliskich. Zmiana prawie zawsze zaczyna się od Ciebie.

Dodatkowo podczas wykładu poznasz istotę prawdziwej radości. Przygotuj się na wykład, praktykę jogi śmiechu, medytację uśmiechu oraz niespodziankę. Zabierz ze sobą wodę do picia, matę do relaksacji ( dowolnie) i bądź.

Kilka słów o metodzie: Jogi śmiechu to koncepcja, która zakłada, że śmiech można wywołać bez użycia żartów czy komedii. Ćwiczenia inspirowane są dziecięcą zabawą i teatrem improwizacyjnym i są one połączone z ćwiczeniami oddechowymi. Sesja prowadzona jest w grupie i w kontakcie wzrokowym, a to sprawia, że śmiech jest zaraźliwy i szybko staje się naturalny i spontaniczny. Metodę opracował doktor Madan Kataria w 1995 roku.

„Kiedy się śmiejesz – zmieniasz się. A kiedy się zmieniasz, świat wokół ciebie również się zmienia”

~ Madan Kataria

O prowadzącej:

Trenerka  jogi śmiechu od 2013 roku. Szkolenie nauczycielskie ukończyła certyfikatem u twórcy metody doktora Madana Katarii.

Prowadzi szkolenia, warsztaty i minisesje jogi śmiechu dla firm oraz osób indywidualnych. Występuje na wielu prestiżowych konferencjach m.in. TEDx, International Happiness at Work Summit.  Od wielu lat związana jest z Festiwalem Wibracje, na którym prowadzi warsztaty jogi śmiechu. Od 2014 roku współorganizowała spotkania networkingowe w ramach Forum Przedsiębiorców na Targówku (Warszawa)  Współpracuje z fundacjami i stowarzyszeniami zajmującymi się osobami starszymi, chorymi onkologicznie osobami dorosłymi i dziećmi. Współautorka kursu i  Dziennika Rozwoju “Wiem, czego chcę”.

W warsztatach i sesjach jogi śmiechu wzięło około 100 000 osób, które dzięki nim zyskały uśmiech i więcej radości w życiu. Jej marzeniem jest dotrzeć z jogą śmiechu do miliona Polek i Polaków, aby wszystkim żyło się z większą wewnętrzną radością i naturalnym, szczerym uśmiechem na twarzy.

https://www.linkedin.com/in/karinlesiak/

https://karinlesiak.pl/

 

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Marcin Krzeszewski – Festiwal Wibracje – Permakultura
Marta Ewa Ozenu – Festiwal Wibracje – Warsztat 
Konrad Kuśnierzewski – Festiwal Wibracje – warsztat dla mężczyzn
Łukasz Bieliński – Festiwal Wibracje
Tomek Eichelberger – Festiwal Wibracje – Qigong
Emilia Burkiewicz – Festiwal Wibracje
Monika Podsiadła – Festiwal Wibracje
Andrzej Frydrychowski – Festiwal Wibracje
Roman Nowak – Festiwal Wibracje
Didi Ananda Dayashiila – Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet