Sprzedaż biletów kończy się za

Cristiano Martins

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Biodanza warsztat // wykład: Sztuka dotyku

Biodanza oznacza Taniec Życia. To taniec serca i wolności pochodzący z Ameryki Południowej. To system integrujący muzykę i ruch. Umożliwia nawiązanie autentycznej relacji ze sobą, z innymi ludźmi oraz ze środowiskiem.

O warsztacie „Biodanza – The Power of Tribe”:

Biodanza stwarza doświadczenia intensywnej świadomości bycia żywym w tu i teraz.
Celem Biodanzy jest świętowanie życia. Stymuluje więzi ze społecznością i ułatwia nawiązywanie relacji, a także pomaga uczestnikom odzyskać radość i witalność, aby celebrować świętość życia. To sposób na poczucie szczęścia, zdrowia i pewności siebie, ze wzmocnioną samooceną a także poprawienie zdolności dokonywania wyborów.

Biodanza to delikatna, ale głęboko przekształcająca praca nad świadomością powszechnej wspólnoty opartej na tańcu i pracy z ciałem. Łączy ciało, umysł, emocje i duszę. Wzbudza witalność, kreatywność, zmysłowość i emocjonalność.

Uczy otwartości, radości, budowania dobrych relacji i wyrażania emocji. Poczucie połączenia z ciałem, emocjami i energią powoduje przemianę. Te doświadczenia nazywane są „vivencias”. Pozwalają na dostęp do naszych pierwotnych emocji i pomagają w najbardziej naturalnym wyrażaniu prawdziwej jaźni, która przejawia się poprzez ruch.

 

O wykładzie „The Art of Touch”:

„Nic nie ma sensu poza poddaniem się Miłości. Zrób to.”

~Rumi

Skóra jest tym, co nas łączy i oddziela od świata. Wszystko, co istnieje, ma cel zintegrowany z wielkim mądrym planem życia. Skóra jest częścią tego mistycznego planu! Skoro mamy wrażliwą skórę, a nie pióra czy łuski, to dlatego, że nasza wrażliwość jest częścią inteligencji Życia. Posłuchaj! Skóra wyraźnie mówi, jak się czujesz, jak żyjesz, jak kochasz i jak jesteś kochana/y.

Chcemy promować:

  • Zrozumienie, że dotyk może być mostem do ekstazy
  • Podążanie ścieżką od kontaktu do pieszczoty
  • Wiedzę, jak dawać i otrzymywać informacje zwrotne
  • Zrozumienie fizjologii dotyku i pieszczoty
  • Afektywne wyrównanie między dawaniem, a otrzymywaniem
  • Naukę jak się ujawniać w przestrzeni intymności
  • Eksperymentowanie z granicami dotyku w uczuciowości, seksualności i transcendencji
  • Zdolności do ograniczenia tego, co jest toksyczne
  • Tworzenie wspólnie odżywiających więzi

„Wiem, że dotykanie było, jest i zawsze będzie prawdziwą rewolucją”

~ Nikki Giovanni

Autorzy inspirujący to dzieło:Alexander Lowen, W. Reich, Ashley Montagu, Irenäus Eibl-Eibesfeldt, Jean Yves Leloup, Rolando Toro, Boris Cyrulnik, Herbert Marcuse, Helen King, René Spitz, Donald Winnicott, Harry Harlow , Konrad Lorenz, Mary Ainsworth & John Bowlby.

O prowadzącym:

Licencjonowany trener Biodanzy wg. systemu Rolando Toro.Ukończył Biodanza School SRT w Porto i Portugalii. Nauczyciel Biodanzy i dydaktyk tej metody. Zdobył stopień naukowy z psychopedagogiki klinicznej. Trenował także terapię Gestalt. Uczestniczył w kilku warsztatach teatralnych i tanecznych. Jest mistrzem Reiki. Twórca kilkunastu autorskich warsztatów, między innymi: “Roots in the Earth, Roots in Heaven”; “Chaos, Creativity and the Return of the Sacred”; “The Birth of the Cosmic Man”; “Under the Sign of Affection”; “Surrender to Love”; “Sacred Warrior”. Prowadzi regularne warsztaty w wielu europejskich miastach.

Był członkiem kadry nauczycielskiej w Instytucie Psychologii Stosowanej na kursie podyplomowym „Rozwój człowieka i terapia poprzez sztukę ekspresyjną”, a także współpracował z różnymi szkołami Biodanzy w Europie.

Prowadził grupy rozwoju umiejętności poprzez analizę transakcyjną; Grupy relaksacyjne (metodologia Shultza i metodologia egocentryczna; Ekspresja dramatyczna z dziećmi. Pracował w „Teléfono Internacional de la Esperanza” i przez kilka lat jako nauczyciel pedagogiki w projekcie szkolenia placówek oświatowych.

https://cristianomartinsbio.wixsite.com/website

 

Transformująca moc świadomego ruchu

Antydepresyjne zastosowanie psylocybiny

Sprawdź pozostałych prelegentów festiwalu:

Marcin Krzeszewski – Festiwal Wibracje – Permakultura
Marta Ewa Ozenu – Festiwal Wibracje – Warsztat 
Konrad Kuśnierzewski – Festiwal Wibracje – warsztat dla mężczyzn
Łukasz Bieliński – Festiwal Wibracje
Tomek Eichelberger – Festiwal Wibracje – Qigong
Emilia Burkiewicz – Festiwal Wibracje
Monika Podsiadła – Festiwal Wibracje
Andrzej Frydrychowski – Festiwal Wibracje
Roman Nowak – Festiwal Wibracje
Didi Ananda Dayashiila – Festiwal Wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet