Sprzedaż biletów kończy się za

Not Another Yoga Studio

Temat: Aerial Yoga

O warsztacie:

Aerial yoga oferuje autentyczną jogę z wykorzystaniem miękkiego hamaka do odkrywania, udoskonalania i rozwijania tradycyjnych pozycji jogi, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Na praktyce Aerial jogi zrelaksujesz i wzmocnisz ciało, odnajdziesz prawidłową postawę, a przede wszystkim, pozbędziesz się chronicznych napięć, wynikających z siedzącego trybu pracy.

Hamak w aerial jodze ma niesamowite działanie terapeutyczne, wydłuża i odpręża kręgosłup. Dzięki niemu wiele trudnych asan staje się osiągalnymi do wykonania dla każdego, co w połączeniu z uczuciem zabawy, jakie daje hamak sprawia, że od Aerial Jogi nie trudno się uzależnić!

O prowadzących:

W Not Another Yoga Studio łączymy różne style jogi, lecz naszą specjalnością jest Aerial Yoga. Prowadzimy zajęcia w naszych dwóch kameralnych, butikowych lokalizacjach na Warszawskim Mokotowie oraz Bemowie. Istniejemy od 2018 roku. Przez ten czas udało nam się zbudować piękną społeczność. Wierzymy w jogę dla ludzi, bez presji, z życzliwością i szacunkiem dla człowieka i świata. Dbając o naszych joginów wiemy, że oni również będą nieść te wartości.

Organizujemy warsztaty i wyjazdy w pięknych miejscach w Polsce oraz na świecie. Tam, gdzie jest to możliwe zabieramy ze sobą stelaże do aerial jogi i praktykujemy w przyrodzie.

Nasz zespół szkoli się u założycielki metody Aerial Yoga- Michelle Dortignac.

Poznaj innych prelegentów Strefy Ruchu:

Karin Lesiak

Cristiano Martins

Iwona Olszowska

Michał Adam Góral

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

SPACEBOY

Evan Hatfield

Yael Deckelbaum

Koktajl etno szamańskiej elektroniki, czyli muzyka na Wibracjach

Joga twarzy – 5 powodów dla których warto ćwiczyć

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet