Sprzedaż biletów kończy się za

Hania Darmas

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Razem w relacji - Przyjemność // Tantryczny Niezbędnik

O warsztatach:

Razem w relacji – Przyjemność

Na warsztacie będziemy doświadczać Przyjemności poprzez ruch, dźwięk, oddech, słowa, świadomy dotyk. Zaprosimy Was do rytuału oczyszczenia ciała, by mogło bardziej otworzyć się na przyjmowanie, a także do ceremonii Powitania Shakti/Shivy i Rozpieszczania w podróży przez zmysły. Wszystko w bezpiecznej, nieoceniającej atmosferze, przy zachowaniu Twoich granic. Będziemy doświadczać w parach, weź sarong oraz opcjonalnie olejek i ręcznik lub prześcieradło.

 

Tantryczny Niezbędnik

Na warsztacie poznamy w teorii i praktyce kilka kluczowych narzędzi neo-tantry, które pomagają pogłębić relacje z drugim człowiekiem i ze sobą samym/ samą, a także ułatwiają bycie w swojej prawdzie, trzymanie granic, komunikowanie się i bycie w Tu i Teraz. Zaprosimy Wam do ćwiczeń poszerzających świadomość oraz do tych pobudzających przepływ energii w ciele, by doświadczać życia pełniej i z większą uważnością.

O prelegentce:

Kobieta na ścieżce tantry i rozwoju osobistego, nauczycielka, choreoterapeutka, joginka, tancerka, psychoterapeutka Gestalt, tłumaczka językowa. Współzałożycielka MILABO – holistyczna praca z ciałem i duchem.

Ruch, psychologia, seksualność oraz relacje z ludźmi to moje największe pasje, które stały się również moją ścieżką zawodową. Czuję, że mam ogromne szczęście i zaszczyt pracować w dziedzinach, które są moją miłością, życiodajną energią oraz misją. Od 12 lat zajmuję się szeroko rozumianym rozwojem osobistym, holistyczną pracą z ciałem, wspieram kobiety na ich ścieżce odzyskiwania mocy oraz pary na ich drodze do budowania świadomych, spełnionych relacji.

Moja ścieżka rozwoju holistycznego ewoluowała od tańca towarzyskiego, poprzez różne formy tańca scenicznego i intuicyjnego, jogę, naukę masażu, pracę z oddechem aż po tantrę, psychoterapię Gestalt i głęboką pracę z emocjami oraz z seksualnością. W ciągu ostatnich lat uczestniczyłam w wielu kursach, festiwalach i warsztatach różnych form świadomej pracy z ciałem i umysłem (m.in. ISTA level I, ISTA level II, medytacje wg Osho, kontakt – improwizacja, warsztaty tantry dla par, tao tantric arts, Movement Medicine, 5 rytmów, praca z oddechem, warsztaty pracy z traumą, warsztaty z różnorodności seksualnej, shibari, NVC, praca z głosem). Miałam zaszczyt i przyjemność uczyć się wspaniałych nauczycieli w różnych zakątkach świata.

Od 8 lat prowadzę razem z moją siostrą i zarazem najlepszą przyjaciółką Magdą Milabo – holistyczna praca z ciałem i duszą, gdzie czuję, że wypełniam misję mojej duszy towarzyszenia ludziom w odnajdywaniu swojej mocy, poczucia szczęścia i spełnienia, a także życia w prawdzie i bardziej przy sobie. Organizujemy festiwale świadomościowe, warsztaty oraz wyjazdy rozwojowe. Prowadzę również sesje indywidualne i partnerskie w nurcie psychoterapii Gestalt oraz sesje uzdrawiania seksualnego.

Poznaj innych prelegentów Świątyni Tantry:

Freya Wolna

Monika Abrazo

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Evan Hatfield

Yael Deckelbaum

Przeczytaj: Jak poczuć więcej wolności będąc w związku romantycznym?

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Dołącz do nas! Kup bilet