Sprzedaż biletów kończy się za

Magda Darmas

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Medytacja dynamiczna wg OSHO®

O warsztacie:

Gorąco zapraszam wszystkich do porannej praktyki Medytacji Dynamicznej wg OSHO.

Osobiście jest dla mnie jedną z najważniejszych i najbardziej transformujących praktyk i w ramach wspólnej motywacji i siły wsparcia grupy, mega zapraszam do dołączenia.

Medytacja Dynamiczna wg OSHO to szybki, intensywny i gruntowny sposób na przełamanie starych, zakorzenionych wzorców w ciele i umyśle, które często trzymają nas uwięzionymi w przeszłości, oraz na doświadczenie wolności, obserwacji, ciszy i spokoju ukrytych za murami tej więziennej przestrzeni. Trwa godzinę i składa się z 5 faz, które na początku praktyki sobie omówimy.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ:

✔ Wygodne, luźne ubranie

✔ Najlepiej praktykować przed śniadaniem

✔ Możesz przynieść swoją opaskę na oczy

 

💎 Medytację tę zaleca się praktykować wcześnie rano, gdy „cała natura staje się żywa, noc minęła, słońce wschodzi i wszystko staje się świadome i czujne”.

💎 Możesz wykonywać tę medytację samodzielnie, ale na początek może być pomocne wykonywanie jej z innymi osobami. To indywidualne doświadczenie, więc pozostań nieświadomy otaczających cię innych ludzi.

💎 Medytację tę wykonuje się przy użyciu charakterystycznej muzyki, specjalnie stworzonej i dostosowanej, która wskazuje i energetycznie wspiera różne etapy.

Zapraszam serdecznie do dołączenia i wspólnej praktyki!

 

O prelegentce:

W Strefie Tantry Wibracji zajmuję się organizacją i koordynacją i postaram się zrobić co w mojej mocy, aby wszystko dobrze zagrało, abyście czerpali jak największą radość i korzyść z warsztatów oraz poznali najróżniejsze metody pracy z ciałem i duszą.

Jestem również współzałożycielką Milabo – Mind&Body Experience, cert. facylitatorką medytacji aktywnych wg OSHO, instruktorką jogi, pływania, snowboardu i windsurfingu 🙂. Przede wszystkim jestem pasjonatką organizowania warsztatów, festiwali i zarządzania eventami.

Codziennie staram się podążać drogą rozwoju osobistego i czuję, jak wielką radość mi to sprawia, dlatego tak bardzo wierzę w misję Milabo, którą pragniemy przekazać Wam w czasie Festiwalu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałabyś/chciałbyś się czymś podzielić, to zapraszam do kontaktu mailowego lub na na naszych social mediach :). Do zobaczenia w przestrzeni ruchu, rozwoju i świadomości!

Poznaj innych prelegentów Świątyni Tantry:

Hania Darmas

Jan Górczak

Simon Paul Sutton

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Laboratorium Pieśni

Yemanjo

Jak poczuć więcej wolności będąc w związku romantycznym?

bilety kolekcjonerskie

Dołącz do nas! Kup bilet