Sprzedaż biletów kończy się za

Bartosz Jakimiec, Magdalena Koch-Wilk, Tomasz Świta

Temat: Bądź tu i teraz: Jak dzięki mindfulness odnaleźć spokój w pędzącym świecie?

O warsztacie:

Czy czujesz ciągłe napięcie, stres i masz wrażenie, że życie przecieka Ci przez palce? Łatwo się denerwujesz, rozpraszasz i nie radzisz sobie z emocjami i codziennymi wyzwaniami? Czujesz, że chcesz coś zmienić w swoim życiu, zacząć żyć bardziej świadomie, ale nie wiesz od czego zacząć?

Zapraszamy Cię na organizowany przez Polski Instytut Mindfulness warsztat „Bądź tu i teraz: Jak dzięki mindfulness odnaleźć spokój w pędzącym świecie?”

Udział w warsztacie pomoże Ci poznać technikę, która pomogła już milionom ludzi na całym świecie lepiej radzić sobie ze stresem. W dzisiejszej zabieganej codzienności często tracimy kontakt z teraźniejszością, gubimy się w swoich myślach, wpadamy w spiralę działania co często prowadzi do przewlekłego stresu, lęku i niepokoju. Praktyka uważności, czyli mindfulness to skuteczna, przebadana naukowo metoda, która pozwala na zachowanie równowagi i spokoju nawet w najbardziej niespokojnych chwilach.

Warsztat ma charakter teoretyczny i praktyczny. Podczas warsztatu nie tylko dowiesz się czym jest i jak działa mindfulness oraz jak dzięki tej prostej, choć niełatwej metodzie zacząć lepiej radzić sobie ze stresem i niepokojem. Weźmiesz również udział w praktykach uważności, które pozwolą ci doświadczyć podstawowych technik stosowanych podczas kursu redukcji stresu opartej na uważności. Zapoznamy Cię również z prostymi technikami, które możesz wprowadzić do swojego życia już teraz i dzięki temu lepiej radzić sobie z codziennymi wyzwaniami.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w tym temacie, czy masz już pewne doświadczenie dołącz do nas i odkryj, jak mindfulness może odnaleźć spokój w codziennym życiu. Zyskaj kontrolę nad stresem, popraw swoją koncentrację i zacznij żyć bardziej świadomie już dziś. Czekamy na Ciebie!

O prowadzących:

Bartosz Jakimiec

prezes Polskiego Instytutu Mindfulness, nauczyciel mindfulness według programu MBLC (Mindfulness-Based Living Course – kurs życia opartego na uważności), certyfikowany trener biznesu, prawnik, nauczyciel akademicki.

Prowadzi szkolenia i warsztaty w tematyce pracy z emocjami, uważnością i życzliwością dla siebie oraz zarządzania zmianą. W swojej działalności koncentruje się przede wszystkim na obszarach radzenia sobie ze stresem, zarządzania sobą w czasie, komunikacji oraz sztuki odpoczynku w oparciu o praktykę uważności. Prelegent na wydarzeniach dotyczących dbania o dobrostan psychiczny oraz prewencji wypalenia zawodowego.

W mediach społecznościowych znany jako @uwaznyprawnik, gdzie zachęca (nie tylko prawników) do prowadzenia uważnego i świadomego życia. Jego misją jest uczenie ludzi, jak dzięki praktyce uważności i byciu tu i teraz odnaleźć spokój i szczęście w pędzącym świecie.

Prywatnie szczęśliwy mąż, prawnik w kancelarii adwokackiej w Niemczech, pasjonat rozwoju osobistego, dobrego jedzenia i podróży.

Magdalena Koch-Wilk

certyfikowana nauczycielka mindfulness według programu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction – redukcja stresu oparta na uważności).

Prowadzi własną firmę Życie w harmonii. Jej wewnętrzna chęć niesienia pomocy ludziom, skłoniła ją do zgłębiania praktyki mindfulness, dzięki której pomaga innym w odnalezieniu tego, na co nie zwraca się uwagi w codziennym, pędzącym świecie. Współpracuje z Polskim Instytutem Mindfulness pełniąc funkcję kierowniczki Studium Nauczycielskiego MBSR przygotowującego do zostania nauczycielem MBSR zgodnie ze standardami międzynarodowymi.

Prowadzi certyfikowane kursy redukcji stresu MBSR i treningi przybliżające styl mindfulness. Wspiera klientów w głębokiej transformacji osobistej.  Dzieli się swoją wiedzą z każdym, kto poszukuje holistycznej drogi rozwoju osobistego.  Pomaga innym w zwiększeniu poczucia dobrostanu, redukcji codziennego stresu do zdrowych granic oraz zwiększeniu efektywności koncentracji, pracy i nauki. Towarzyszy w zmianie jakości życia poprzez zadbanie o samopoczucie, równowagę wewnętrzną i szczęście.

Tomasz Świta

certyfikowany nauczyciel mindfulness według programu MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction – redukcja stresu oparta na uważności).

Medytuje od 7 lat a mindfulness uczy od 2021 roku. Prowadzi kursy redukcji stresu MBSR, organizuje grupy i weekendowe warsztaty medytacyjne oraz prowadzi zajęcia w Polskim Instytucie Mindfulness. Naukę medytacji odbywał pod kierunkiem najbardziej doświadczonych nauczycieli mindfulness w Polsce, w tym Małgorzaty Jakubczak i Tomasza Kryszczyńskiego.

Po 15 latach pracy w korporacjach na wysokich stanowiskach menadżerskich doskonale rozumie, jak stres może pozbawić ludzi radości życia, zdrowia oraz znacząco utrudnić harmonijne funkcjonowanie. Zdecydował się na zmianę życiowej ścieżki, aby wspierać innych ludzi w poszukiwaniu szczęścia, spełnienia i harmonii, dzieląc się tym, co przyczyniło się do pozytywnej transformacji jego życia.

Prywatnie mąż Anity, ojciec Kacpra i Kuby, oraz towarzysz leśnych spacerów Rokiego i Rózi. Nieustannie fascynuje go rozwijanie świadomości oraz dążenie człowieka do życia w pełni, relacji z naturą, uważnej komunikacji oraz radzenia sobie ze złością, gniewem, lękiem i smutkiem

Poznaj innych prelegentów Strefy Umysłu:

Małgorzata Jakubczak, Bogna Gąsiorowska

Monika Cisło

Magda Daniłoś

Kamila Radwańska | Impactful Woman

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Leszek Możdżer

El Búho

Laboratorium Pieśni

Video wspomnienie z Wibracji 2023

Dołącz do nas! Kup bilet