Sprzedaż biletów kończy się za

Agnieszka Rostkowska

Temat: Sri Sri Joga

O warsztatach:

1. Sri Sri Joga 

To łagodna praktyka jogi, której podstawą są asany (pozycje), pranajamy (techniki oddechowe) oraz medytacja. Sri Sri Joga bazuje na starożytnej tradycji wedyjskiej. W system dostosowany do potrzeb współczesności ujął ją Sri Sri Gurudev Ravi Shankar, mistrz jogi i medytacji oraz działacz na rzecz pokoju na świecie. Sri Sri Joga zapewnia spokój i harmonię na poziomie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

2. ZOGA Movement 

ZOGA to koncepcja delikatnego, wielowymiarowego ruchu, dostępnego dla każdego. Bazuje na precyzyjnym wykorzystaniu i modyfikacji asan – pozycji jogi. Metoda stworzona została przez Wojciecha Cackowskiego, w oparciu o jogę, pracę z powięzią i uważny, powolny ruch. Jej celem jest przywrócenie pełni funkcjonalności i ekspresji ludzkiego ciała, a także eksploracja radości z ruchu. Na zajęciach będziemy zwiększać świadomość ciała, jednocześnie czerpiąc z asan przyjemność i odnajdując w nich zabawę.

O prowadzącej:

Agnieszka Rostkowska – dyplomowana nauczycielka jogi, dziennikarka i redaktorka „Przekroju”, specjalizująca się we wschodnich systemach pracy z ciałem i świadomością. Absolwentka Relaksacji i Jogi na Wydziale Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie oraz kursu nauczycielskiego Sri Sri School of Yoga w Bangalore w Indiach, instruktorka hatha jogi (tytuł zawodowy poświadczony przez TKKF), członkini Indyjskiego Stowarzyszenia Jogi (IYA, Indian Yoga Association). Stałe pogłębia swoją wiedzę, ukończyła m.in. szkolenia ZOGA Movement Introduction oraz ZOGA Movement Practice Advanced.

Poznaj innych prelegentów Strefy Sztuk Wschodnich:

Marcin Wojewoda

Łukasz Duszak, Shì Héngyì (释恒毅)

Tomek Eichelberger

Włodzimierz Wieliczkowski

Korina Hortyńska

Odkryj artystów Sceny Muzycznej:

Adrian Atma

Yael Deckelbaum

Evan Hatfield

Dołącz do nas! Kup bilet