Sprzedaż biletów kończy się za

Korina Hortyńska

Temat: Metfizyka chińska

O warsztatach:

1. Astrologia chińska BaZi – klucz do zrozumienia kim jesteś

Moment, w którym przychodząc na świat bierzesz pierwszy wdech energii Qi jest zapisywany przez chińczyków w postaci karty Bazi. Opisuje ona Twój potencjał za pomocą 5 elementów ułożonych w 4 filary. Obraz jaki tworzy jest Twoją unikalna mapą, swoista instrukcją obsługi Ciebie. Podczas wykładu zrozumiesz podstawy swojej astrologii, poznasz siebie, swoje talenty, mocne i słabe strony. Odkryjesz swój potencjał. Jeżeli nie znasz jeszcze swojej karty bazi możesz ją obliczyć bezpłatnie pod tym linkiem i zachować ja na telefonie gdyż na festiwalu zasięg może być ograniczony.

https://chinesemetasoft.com/BaZi/Free?lan=pl

 

2. Qi Men Dun Jia – chińska sztuka manifestacji

Techniki Qi Men Dun Jia (甲遁⾨奇) czyli Mistyczne Drzwi do Zwycięstwa, pierwotnie używane były przez strategów wojennych do wygrywania wojen. Aktualnie wykorzystuje się go w biznesie, polityce i sporcie w celu uzyskania najlepszych możliwych wyników. Wykorzystują w tym celu specjalne karty Qimen z zapisem dostępnych energii / możliwości. Uzyskując dostęp do karty QiMen, możesz pokierować swoim umysłem, uporządkować swoje myśli i stworzyć pozytywny rezultat w życiu. Stosując QiMen możesz wykorzystać energię Twojego umysłu do Tworzenia rzeczywistości, jakiej pragniesz. Podczas tego wykładu poznasz możliwości jakie oferuje ta starożytna technika w manifestowaniu swoich pragnień.

O prowadzącej:

Certyfikowany Coach Feng Shui, Astrologii chińskiej Bazi oraz strategii wojennych QiMen. Na co dzień pomaga transformować życie innych ukierunkowując moc obecną w domach, mieszkaniach i innych przestrzeniach tak by działała z korzyścią dla ich mieszkańców. Organizuje warsztaty i szkolenia z feng shui, współpracuje z architektami przy międzynarodowych projektach. Regularnie prowadzi webinary dla osób które chcą stosować mądrość chińskiej metafizyki w życiu codziennym czy biznesie. Od 2022 prowadzi prywatną grupę poświęconą sztuce manifestacji Qimen.

Poznaj innych prelegentów Strefy Sztuk Wschodnich:

Marcin Wojewoda

Łukasz Duszak, Shì Héngyì (释恒毅)

Marta Pociejewska

Włodzimierz Wieliczkowski

 

Dołącz do nas! Kup bilet