Sprzedaż biletów kończy się za

Bartosz Zadurski

Temat: Sztuka Relaksu // Ucieleśnienie Emocji 

O warsztatach:

 Sztuka Relaksu: Odprężenie w Czasach Stresu

Chcesz odkryć, jak skutecznie odpoczywać w świecie pełnym bodźców i stresu? Zapraszam Cię na spotkanie, gdzie razem zgłębimy sztukę relaksu, odkryjemy, czym różni się ona od odprężenia i jak te dwa aspekty wpływają na nasze samopoczucie oraz zdrowie psychiczne.

Będziemy eksplorować tajniki działania układu nerwowego – bez przynudzania i skomplikowanej terminologii, obiecuję! 😉 Za to z praktycznym przełożeniem na życie codzienne. Poznasz, jak stres wpływa na nasz organizm i dlaczego czasami tak trudno nam się zatrzymać i pozwolić sobie na chwilę wytchnienia. Poruszę temat trudności i blokad, które często stoją na drodze do efektywnego odpoczynku, i pokażę Ci, jak możesz je przełamać.

Podzielę się z Tobą praktycznymi wskazówkami, jak włączyć relaks do Twojego życia nawet w najbardziej stresujących momentach życia. To idealna okazja dla każdego, kto szuka równowagi między pracą a życiem prywatnym, chce lepiej radzić sobie ze stresem, czy po prostu chce dowiedzieć się więcej o tym, jak odpoczynek wpływa na nasze zdrowie.

 

Przyjdź i skorzystaj z okazji, by nauczyć się, jak uczynić odpoczynek swoim sprzymierzeńcem w drodze do pełniejszego i bardziej satysfakcjonującego życia. Do zobaczenia!

 

2. Ucieleśnienie Emocji 

Ten warsztat o ucieleśnieniu emocji to coś więcej niż zwykłe rozmowy o uczuciach. Tutaj nauczysz się czuć emocje poprzez swoje ciało. Czy wiesz, że Twoje ciało reaguje na każdą emocję, którą przeżywasz? Razem odkryjemy jak radzić sobie z czuciem trudnych dla nas emocji.

Skupimy się na praktycznej pracy z trudnymi emocjami. Wykorzystamy do tego metodę Integral Somatic Psychology (ISP). ISP pomoże Ci lepiej zrozumieć, jak Twoje emocje wpływają na Twoje ciało, i na odwrót.

Na warsztacie nauczysz się, jak rozpoznawać sygnały wysyłane przez Twoje ciało, kiedy przeżywasz różne emocje – od radości po smutek. Przećwiczymy techniki, które pozwolą Ci lepiej radzić sobie z tymi emocjami, szczególnie gdy są one trudne i przytłaczające.

To nie będzie tylko teoria – będziesz miał(a) okazję doświadczyć tego na własnej skórze. Przygotuj się na podróż do swojego uczuciowego ciała.

Ten warsztat to świetna okazja, aby nauczyć się, jak harmonijnie łączyć emocjonalne doświadczenia z fizycznymi odczuciami i regulować trudne stany emocjonalne. Pozwoli Ci to żyć pełniej i świadomiej. Zapraszam serdecznie do dołączenia i odkrycia mocy ucieleśnienia emocji. Do zobaczenia!

O prelegencie:

Bartosz Zadurski – trener Empatycznej Komunikacji, Praktyk IFS, Provider TRE®, terapeuta Integracji Strukturalnej, instruktor oddechu metodą Butejki. Założyciel Soma – Rozwój i Terapia, organizator Festiwalu Dobrych Relacji oraz Festiwalu Świadomej Pracy z Ciałem. Podejście holistyczne w które łączy ciało, umysł i duszę jest podstawą jego pracy. Autor podcastu o ciele, emocjach i komunikacji „Zadurski Mówi”. www.centrumsoma.pl

 

Dołącz do nas! Kup bilet