Do końca tury zostało: [waiting name="Wibracje 5.0"]

Zosia i Dawid Rzepeccy

Temat: Trzy Filary Dogranej Pary - Tantra w relacjach

Podczas Festiwalu poprowadzą dwa spotkania: wykład Trzy Filary Dogranej Pary –  tantra w relacjach i Taniec Spirali.

 

Wykład “Trzy Filary Dogranej Pary –  Tantra w relacjach”

Sens każdej relacji ukryty jest w prawdziwym szczerym i głębokim SPOTKANIU z partnerem. Bez tego ślizgamy się tylko po powierzchni pchani przez nawyki i schematy zachowań wyniesione z domu rodzinnego.

Aby się rzeczywiście SPOTKAĆ potrzebujemy się do siebie dostroić, podobnie jak robią to muzycy strojący instrumenty przed każdym koncertem.

Na tym warsztacie pary doświadczą kilku podstawowych umiejętności pozwalających się do siebie dograć w przestrzeni komunikacji, bliskości i intymności, przydatne w życiu codziennym jak i w praktyce rozwoju osobistego i duchowego. Skorzystamy z technik, które oferuje tantra.

Warsztat “Taniec Spirali”

Ludzkie ruchome mandale mają w sobie moc transformacji olbrzymich pokładów energii. Przy jasności intencji i świadomości „efektu motyla” Taniec Spirali przynosi poczucie współuczestnictwa w niezwykłym wydarzeniu. W doświadczeniu poczucia jedności, sensu wspólnoty i dotknięciu magicznej strony życia.

W tym roku „tańczyć” będziemy dla WOLNOŚCI jednostki na świecie. Wolności wewnętrznej każdej i każdego z nas jak i tej zewnętrznej; doświadczanej w domu, na ulicy, w pracy, w sklepie za rogiem i w korku na skrzyżowaniu. Wszędzie tam gdzie jesteśmy możemy wnieść pozytywne zmiany aby wzmacniać pokój i harmonię pomiędzy nami w naszym wspólnym domu jakim jest planeta Ziemia.

O prelegentach:

Zosia i Dawid Rzepeccy – Z wykształcenia psycholożka i filozof. Łączą w sobie pasję miłości z misją uleczania i wzbogacania relacji międzyludzkich. Prowadzą zajęcia od 2004 roku (Dawid od 1999) w Polsce i na świecie. Ich propozycje warsztatowe wzmacniają naturalną zdrową seksualność z jednoczesnym doświadczeniem duchowości. Prowadzą warsztaty tantry dla par.

www.tantralove.eu

www.intentlove.com

festiwal wibracje 2021

Dołącz do nas! Kup bilet