Sprzedaż biletów kończy się za

Esta Polyesta

Temat: Ecstatic Trance Ritual

O artystce:

Esta Polyesta z Amsterdamu jest jedną z najbardziej znanych DJ-ek w dziedzinie Global Beats, World Music i Ecstatic Dance w Europie i poza nią. Jest bardzo aktywną DJ-ką, prowadzącą ceremonie, nauczycielką i facylitatorką. Torby podróżne nie były zbyt długo przechowywane od lata 2017 roku. Ecstatic Dance zabrał ją do Tajlandii, Szwecji, Rumunii, USA, Niemiec, Indii, Portugalii, Kazachstanu, Polski, Rosji, Wielkiej Brytanii i wielu innych miejsc.

Większość ludzi zna Estę z jej radosnych i podnoszących na duchu setów Ecstatic Dance. Ci, którzy chcą podróżować głębiej, są zaproszeni do przyłączenia się do Trance Dance Ritual. Jest to praktyka tańca z zawiązanymi oczami z wieloma elementami szamanistycznymi.

Jej styl muzyczny jest płynny i pełen przygód, z delikatnymi i płynnymi przejściami między różnymi utworami. Gra wiele stylów i rytmów. Muzyka etniczna, muzyka świata i muzyka przodków spleciona z bitami są podstawą jej wyboru. Akustyczna lub elektroniczna, szybka lub wolna, break beatowa lub płynąca, starożytna lub nowoczesna, Esta Polyesta splata to razem w jedną podróż, która pozwala zaprosić emocje i głęboko połączyć się z samym sobą lub innymi lub po prostu świętować.

Odkryj wiecej artystów Sceny Muzycznej:

Yemanjo

Adrian Atma

Gooral & Paprodziad

POLARNY

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Rodzinne Wibracje – dlaczego warto przyjechać do nas całą rodziną

 

bilety kolekcjonerskie wibracje

Dołącz do nas! Kup bilet