Sprzedaż biletów kończy się za

Tone of Life – Tom Soltron & Abby Delsol

Temat: 𝐄𝐍𝐆/𝐏𝐋 Ceremonia Dźwięku oraz wprowadzenie do Gongu i pracy terapeutycznej z dźwiękiem

O spotkaniu na Festiwalu

W trakcie naszego wspólnego czasu podzielimy się naszym ponad 23 letni doświadczeniem pracy z Gongiem oraz innymi Instrumentami używanymi w Terapii Dźwiękiem. Wpływem na dobrostan oraz równowagę człowieka. Podczas Ceremonii Dźwięku, stworzymy ścieżkę dźwiękową dla Twojego własnego doświadczenia, która oferuje tzw. “mini wakacje” t.j wyłączenie się ze świata skierowanego na zewnątrz i przekierowaniu uwagi do wewnątrz. Doświadczenie pozwala na kontakt ze sobą, daje rozluźnienie na wielu poziomach, zmniejsza stres i przywraca równowagę. W trakcie sesji używamy wiele instrumentów archaicznych i nowoczesnych, wielu z nich naszej konstrukcji.

O pelegentach

Tomek Soltron Czartoryski jest prekursorem nowoczesnej muzykoterapii skoncentrowanej na Gongu i innych instrumentach terapeutycznych. Swoją podróż dźwiękową rozpoczął w roku 2001, przez wiele lat podróżował wspólnie po świecie z Donem Conreaux oferując Sesje dźwiękowe oraz nauczając
wykonywania tych sesji. W roku 2006 wspólnie ze swoim partnerem Johannesem Heimrath rozpoczął produkcję gongów Tone of Life, które dzisiaj są w czołówce gongów używanych na świecie przez terapeutów a od roku 2008 w swoim ośrodku warsztatowym w Porąbce zaczął organizować pierwsze 9 dniowe Warsztaty dla profesjonalistów i amatorów Terapii Dźwiękiem, które stały się jednymi z najbardziej popularnych warsztatów na świecie dla osób zajmujących się Terapią dźwiękiem, wspólnie z żoną Abby prowadzą te zajęcia do dzisiaj, obecnie w swoim Ośrodku na południu Hiszpanii w Jubrique.

Abby Delsol rozpoczęła swoją podróż z dźwiękiem w podobnym czasie co Tomek w odległej Argentynie ale dopiero w roku 2011 spotkali się podczas jednej z podróży Tomka po Argentynie gdzie prowadził zajęcia i od tamtej pory wspólnie postanowili podróżować wspólnie po falach częstotliwości z którymi wspólnie rezonują. Abby praktykuje i naucza Jogę od 20 lat. Jest Zielarką oraz Pieśniarką Natury która przeżywa swoje życie pomagając innym pracując z ciałem, oddechem i głosem. Obecnie wspólnie z Tomkiem oferują koncerty muzyczne, grają na wielu festiwalach oraz oferują warsztaty na całym świecie.

Sprawdź innych prelegentów Domu Dźwięku:

Daniel Kostrzewa

Ewa Majerska

Yael Deckelbaum

Poznaj artystów Sceny Muzycznej:

POLARNY

Gooral & Paprodziad

Zobacz Aftermovie z Wibracji 2023

Rodzinne Wibracje – dlaczego warto przyjechać do nas całą rodziną

Dołącz do nas! Kup bilet